Posedlost dcerou prezidenta: Žena podstoupila už 9 plastik. Utratila statisíce, aby vypadala jako Ivanka Trump

Autor: ital - 
6. 11. 2018
17:40

Texaská rodačka Sarah Schmidt (34) má za svůj největší vzor krásy „první dceru“ Ivanku Trump. A to do té míry, že se rozhodla vypadat úplně stejně jako blonďatá modelka a podnikatelka. Neváhala proto podstoupit četné plastické operace. Navíc není zdaleka jediná. Houstonský doktor sdělil, že již operoval další dvě ženy, které se rozhodly mít vizáž jako Ivanka.

Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho bývalé manželky, české rodačky Ivany Trumpové se těší veliké oblibě mezi jinými ženami. Ivana Marie Trump (37) se pro některé stala natolik silným idolem, že se rozhodly podstoupit plastické operace, aby vypadaly úplně stejně jako tato krásná podnikatelka a módní návrhářka.

Jednou z nich je i obyvatelka Texasu Sarah Schmidt, která se rozhodla podstoupit 9 plastických operací, aby se svou vizáží co nejvíc přiblížila dceři amerického prezidenta Ivance Trump. V rozhovoru pro Inside Edition vysvětlila své důvody: „Podle mě je Ivanka překrásná, vyrovnaná a na úrovni. Ten způsob, jakým se nosí, co by se na tom nemohlo líbit?“

Hlavní partie, které si nechala předělat, byly brada a pas. „Chci tohle pryč,“ řekla Sarah a ukázala na oblast břicha. „Nevšimla jsem si, že by Ivanka něco takového měla, přestože je o tři roky starší.“

„Procedury, které Sarah podstoupila, zahrnovaly operaci nosu, lícních kostí, výplň rtů, liposukce podbradku, pasu, boků a stehen a rovněž brazilský lifting hýždí. Stylistka jí také prodloužila a obarvila vlasy,“ popsal plastický chirurg z texaského Houstonu Dr. Franklin Rose.

Od doby, co se Donald Trump začal ucházet o post prezidenta, mnoho žen se zamilovalo do vzhledu jeho nejstarší dcery. A neváhaly utratit tisíce dolarů za změnu svého zevnějšku. Na příklad další Texasanka Tiffany Taylor (33) si nechala dát prsní implantáty, výplň lící a transformaci nosu.

Další ženou byla Jenny Stuart (36) z Houstonu, která obdivuje úroveň a krásu první dcery. Obě tyto ženy rovněž navštívily doktora Franklina. Tiffany Taylor pracující pro naftovou společnost prozradila, že za změnu svého vzhledu zaplatila 60 000 dolarů (cca 1 300 000 Kč).

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Zobrazit celou diskusi
Další videa