Konečně mi zmizel naštvaný výraz z tváře

Po faceliftu se paní Alena cítí mladší a povzbuzená. Svěšené koutky i dotazy okolí, proč se tváří naštvaně, jsou pryč. Omlazení dopadlo přesně podle jejích představ a už po týdnu od operace se mohla vrátit do práce. Co Aleně kromě skvělého výsledku dělá radost? Když ji na procházce s vnučkami oslovují maminko.

 

Autor: Klinika Yes Visage a.s.

Zpověď Aleny, která zaujala televizi a rady odborníka, co s povadající pletí ke zhlédnutí zde: www.yesvisage.cz/cz/alena

S menšími prsy se můžu věnovat všem aktivitám, které mě baví. Bez bolesti

Tereza podstoupila plastiku prsou z velikosti F na D. Plastické operaci předcházelo dlouhé odhodlávání a konečné rozhodnutí ovlivnily hlavně zdravotní důvody. Bolesti zad nebo krční páteře klientku omezovaly, proto po zákroku přišla veliká úleva. S menším dekoltem teď bez problémů zvládá i půlmaraton.

Autor: Klinika Yes Visage a.s.

Zpověď Terezy v reportáži a rady odborníka ke zhlédnutí zde: www.yesvisage.cz/cz/tereza

Sportovala jsem, ale nic se nedělo. Až liposukce mě tuku zbavila

Klientku Janu po porodu trápil přebytečný tuk na břiše, proto se svěřila do rukou lékařů kliniky, která je vyhledávaná i mezi celebritami. Laserová liposukce SlimLipo hubnutí nejen urychlila, ale pokožku v ošetřované oblasti navíc zpevnila. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejšetrnější liposukci současné estetické medicíny, hospitalizace nebyla nutná a zákrok se obešel bez bolesti.

 

Autor: Klinika Yes Visage a.s.

Zpověď Jany na kameru a rady odborníka, jak se zbavit tuku ke zhlédnutí zde: www.yesvisage.cz/cz/jana

TIP: Krásnější a zdarma!

Toužíte i vy po změně? Některé změny jsou snazší, než by se mohlo na první pohled zdát. Navíc některé menší zákroky lze dnes absolvovat třeba i během obědové pauzy. Klinika YES VISAGE, která je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou u nás, poskytuje nezávazné konzultace a taktéž nabízí možnosti výkonů na splátky i bez navýšení již od 500 Kč měsíčně. A pokud byste chtěli jakýkoliv ze zákroků kliniky zcela zdarma, zkuste štěstí v soutěži. Více zjistíte na www.yesvisage.cz