Babča (73) zabila aligátora, který jí sežral poníka. Z kůže chce boty

Autor: rc - 
20. 9. 2018
17:44

Judy Cochran (73) je sice již dáma v letech, ale pro strach má stále uděláno! V neděli neváhala vzít do rukou pušku a vyrazit na lov obřího aligátora. Zvíře, které vážilo neuvěřitelných 263 kg, skolila jedním výstřelem. Z úlovku si teď hodlá udělat boty!

Judy Cochran je na svůj věk neuvěřitelně vitální. V třiasedmdesáti letech se v květnu stala starostkou města Livingston v americkém Texasu a se svou rodinou stále chodí lovit divou zvěř. V neděli se jí navíc na jejím ranči v Goodrich podařilo skolit obřího aligátora! Třímetrové zvíře vážící 263 kg odchytil její zeť. Cochran byla zrovna na schůzce, když jí zazvonil telefon a její zeť jí oznámil, že aligátor, o kterém se domnívala, že před třemi lety zabil jejího poníka, byl konečně chycen.

Cochran neváhala a vydala se rychle na cestu domů. Když dorazila, popadla do rukou pušku Winchester .22 Magnum a obří zvíře skolila jedním výstřelem. „Myslím, že je to aligátor, který mi před několika lety snědl jednoho z mých poníků. Je stejně velký, lehce by ho mohl sníst,“ řekla pro Houston Chronicle Cochran. „Aligátoři nás neobtěžují, ale pátrali jsme po tomhle,“ dodala. Cochran si chce část svého úlovku vystavit u sebe v kanceláři a ze zbytku si hodlá udělat boty.

Doporučujeme
Monikay ( 20. září 2018 18:28 )

ale jistě neví jestli to byl on. alegátor jako aligátor

klara23_ ( 20. září 2018 17:56 )

To je hrdinství odbouchnout puškou se zaměřovačem hloupý zvíře a ještě se s ním pyšně fotit, já bych tý bábě pušku vyrazila a do tý vody k němu strčila, ať ukáže, jaká je hrdinka.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa