Pavlína bojuje s rakovinou: Léčí ji kojení a dcerka!

Autor: Kateřina Moravcová - 
11. 6. 2018
06:20

Kojení a malá dcerka Kačenka. Kdo by řekl, že tyto dvě radosti by mohly být lékem k překonání tak zákeřné nemoci, jakou je rakovina. Pavlína Maťhová (32) ze Sokolova s ní bojuje již dva roky. A s těmito »pilulkami lásky « úspěšně!

Blesk sleduje neuvěřitelný příběh paní Pavlíny, která krátce před početím své druhé dcery prodělala osm chemoterapií kvůli zákeřné rakovině prsu. Lékaři jí řekli, že další děti mít nebude, protože jí odumřely vaječníky. Přesto se stal zázrak! Porodila krásnou holčičku!

Uzdravuje se

Kačenka, které je nyní pět měsíců, navíc maminku léčí. „Nejprve to vypadalo, že kojit nebudu, protože mi lékaři po šestinedělí chtěli vzít vaječníky, dělohu i prsa. Nic z toho se ale zatím naštěstí neuskutečnilo. Na lednové prohlídce byl lékař příjemně překvapen. Opravdu to vypadá, že mě dcera uzdravuje,“ říká dojatá Pavlína.

Už dost

Konec s kojením ale přece jen jednou nastane. „Zatím mám mléka dost a cítím se dobře. Jen se stále bojím, že se mi rakovina vrátí v jiné podobě a na jiných orgánech. Ale pak v duchu doufám, že už jsem byla potrestaná dost a že budu zdravá,“ věří mladá maminka.

Video: Syn splnil matce poslední přání? Co jím bylo?

Video Syn splnil matce poslední přání? Co jím bylo? - facebook.com
1080p 720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
hejpockej ( 11. června 2018 06:46 )

tehotenstvi a kojeni muzou zastavit rakovinu, pani pokud prestane kojit, mela by mleko nadale udrzovat odsavanim, aby si udrzela tyto hormony co nejdele. Take by mela vyzkouset prirodni podpurnou, a hlavne zdravou lecbu Dr.Budwigove, detaily najde na google. Preji hodne stesti.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa