V únoru byl hospitalizovaný a začátkem dubna musel mikrofon znovu vyměnit za špitál, kam denně dojížděl na kapačky. Kvůli silným virózám musel začátkem května zrušit i své vystoupení na Česko-slovenském večeru v Košicích.

Když teď při příležitosti vydání svého nového alba Ta pravá dostal otázku, co by si teď nejvíc přál, zpěvák odpověděl po pravdě: „Vlastně to jediné, po čem opravdu toužím, je zbavit se zdravotních problémů, které mě v poslední době nepříjemně zaskočily...“ A v narážkách na své chatrné zdraví pokračoval dál: „To ostatní, co se v mém životě odehrává, je už – vedle zdravotních problémů z poslední doby – vlastně spjaté výhradně s mou pěveckou kariérou,“ řekl Slavík.

Elán do další práce ale rozhodně neztrácí. „Ze života se raduji doslova každý den. A po překonání nemoci o to víc. Hned od okamžiku, kdy ráno otevřu oči,“ svěřil se Gott

Natáčení přetrhla rakovina

Vznik alba byl ohrožen, když mu v listopadu 2015 našli rakovinu mízních uzlin. „Když jsem byl potom z nejhoršího venku, následovalo delší léčení a už jsem ani nepočítal s tím, že bych se k natáčení vrátil. Moc jsem totiž nevěřil tomu, že by to ještě šlo. Popravdě řečeno, ani jsem se tím nezabýval, protože myšlenky jsem měl někde úplně jinde. Ale když jsem na tom byl zdravotně mnohem líp, uspořádal jsem pár menších vystoupení. A během nich jsem ke svému příjemnému překvapení zjistil, že to jde!“ vzpomíná zpěvák.

Video: Dominika Gottová o psychických potížích: Táta mi zaplatil léčbu!

Video
délka: 00:30
1080p 720p 360p

Dominika Gottová o psychických potížích: Táta mi zaplatil léčbu! Tereza Kuhnelová, redakce Blesk

Fotogalerie
44 fotografií