Nejrozmazlenější dcerka světa: Dívka (18) se dvěma tatínky má šatník plný luxusu za 29 milionů

Autor: shp - 
5. 1. 2018
16:14

Žije si jako hollywoodská hvězda a princezna zároveň. Saffron Drewitt-Barlow (18) se stala společně se svým bratrem-dvojčetem prvním dítětem ve Velké Británii, které má oficiálně zapsané v dokumentech dva otce. Těmi jsou zhýralí milionáři Barrie a Tony Drewitt-Barlowovi.

V jejím šatníku naleznete oblečení od Prady a Gucciho, kabelky nosí nejraději značky Louis Vuitton a luxus celkově je pro ni denním chlebem. Takový je život Saffron Drewitt-Barlow, která na svět i s bratrem přišla díky náhradní matce.

Její šatník má hodnotu v přepočtu 29 milionů korun. Dívčino kapesné činí měsíčně 145 tisíc korun. „Vím, že jsem neskutečně šťastná. Táta a taťka mě milují, jen ty nejlepší věci a svou oblibu mi předali,“ prohlásila Saffron.

Vždycky byli neuvěřitelně štědří a mě i mé bratry s láskou rozmazlovali. Nebojí se toho, jak se lidé budou koukat na to, jak žijeme. Vydělávají si vlastní peníze, takže je mohou utrácet, jak se jim zlíbí,“ uzavřela namyšleně Saffron.

Video: Hrůza! Zbohatlík čistí auto živým štěňátkem.

Video Zbohatlík leští luxusní auto živým štěňátkem. - Instagram/richkidslondon

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa