Mladý hudebník (†31) tragicky zemřel: Dostal infarkt

Autor: shp - 
12. 12. 2017
14:51

Byl mladý, talentovaný a žil pro hudbu. Osud mu ale nepřál. Rockový hudebník Dave Sinclair (†31) alias Cardo z anglického Hullu zemřel v teprve 31 letech. Dostal infarkt, který se mu stal osudným.

Nebyl světoznámou hvězdou, ale doma v Anglii získal na místní scéně respekt. Hrál ve skupinách jako Mother a GST Cardinals. Jeho rodina ho našla doma bez známek života. Oživit se ho již nepodařilo.

Následná pitva ukázala, že za jeho smrtí stojí infarkt. „Byli jsme si blízcí. Ode dne, co se narodil, nedokážu popsat city, které mi dal,“ řekla Hull Daily Mail jeho maminka Jo. Smrt syna ji velmi zasáhla.

Dave byl velmi populární mezi svými blízkými a fanoušky. „Vždycky tu byl pro vás. Pokud o něm existuje sto historek, 99 z nich je pravda,“ dodal blízký kamarád Grant Dobbs, který ho znal od jeho 18 let.

Podívejte se na video, které ukazuje, jak probíhá infarkt:

Video Jak vypadá infarkt myokardu? - Youtube/BioDigita, Inc
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
jany ( 12. prosince 2017 19:01 )

v tomhle veku dostavaji infarkty lidi, co to prehaneji s koksem a dalsimi drogami.

pjotri ( 12. prosince 2017 18:09 )

Vazeni Bleskari, male ponauceni: TRAGICKA smrt neni INFARKT. Tragicka smrt je smrt spojena s jakoukoliv nehodou, tedy, kdyz nekoho nas-er-ete tak, ze vam na doznu hodi z balkonu sutrak. Oficialne to bude tragicka smrt, neoficialne dobrodini lidstvu, protoze takovy jelita, jako jste VY, to se fakt nevidi... Za tragickou smrt muze puvodce one tragedie, ze infarkt nikdo. Tragicke smrti je mozno se vyhnout, infarktu sporadicky. Asi kazdej vidi rozdil, mezi padem letadla, mostu na vlak autem ve strome a nezrizenym zpusobem zivota, kterej vede k tomu, ze se fetak rano neprobudi. Kazdej, az na Bleskace. Toz asi tak.

zwil ( 12. prosince 2017 15:23 )

Asi daň za ten bohémský život, co jistě vedl, jako správný "muzikant" - chlast, večírky, možná i něco tvrdšího...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa