Děsivé video: Nejhorší místo, kam se přisálo klíště. Tohle jste asi nezažili!

Autor: rc - 
31. 8. 2017
18:42

Z těchto záběrů se vám dozajista udělá mdlo! Video vzniklo v Singapuru a je dílem lékaře, k němuž přišel pacient na odstranění klíštěte. Usídlilo se mu v uchu!

 Vždy když se vrátíme z dlouhé procházky v lese či z odpoledne stráveného u vody, důkladně se prohlídneme, abychom se ujistili, že jsme nechytili klíště! Málokoho by napadlo, že malý parazit se může usídlit třeba v uchu! To se stalo pacientovi ze Singapuru. Lékař, ke kterému se pacient dostavil, se rozhodl, že proces odstraňování parazita z pacientova ucha zdokumentuje.

Vzniklo tak video, které je určeno jen pro silné povahy! Ve videu je nejdříve vidět, jak se lékař pomocí kleštiček snaží odstranit malého parazita, který se jen tak nechce pustit. Jakmile se video objevilo online, začaly se pod ním objevovat zděšené komentáře. „Raději si půjdu zkontrolovat všechny otvory v těle… jako nosní dírky, uši a další otvory…haha…je to strašidelné,“ zní podle Mirror jeden z komentářů.

Pokud máte dostatek kuráže, podívejte se na video sami!

VIDEO: Jak správně vytáhnout klíště

Video Jak správně vytáhnout klíště - Youtube

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zlymikes ( 31. srpna 2017 20:21 )

Prdlačka - na táboře v Sušici se nám klíště přisálo vedoucímu na špičku penisu. A i když byl v táboře lékař, jako správný šprýmař nechal hocha odvézt do nemocnice, kde se téměř losovalo, která ze sestřiček půjde odborně klíště odstranit. No jak to mohlo dopadnout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa