Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Zfušovaná plastika: Doktor ženě sešil prsa!

Žena má po nezdařené plastické operaci prsa spojená
Žena má po nezdařené plastické operaci prsa spojená  (Autor: youtube.com)
Autor: INT, ljš - 
28. září 2011
05:00

Čtyřicetiletá žena ukázala veřejnosti své spojené poprsí, aby varovala ostatní ženy před nebezpečím, které sebou nesou plastické operace prováděné nekvalifikovanými lékaři.

Dinora Rodriguez z Los Angeles po plastické operaci zjistila, že jsou její prsa spojená kůží. Nezdařila se ani operace očních víček, příliš napjatá kůže jí brání oči zavřít.

Dinora je nyní tváří kampaně proti nekvalifikované plastické chirurgii. "To že někdo nosí bílý plášť ještě neznamená, že je kvalifikovaný, aby prováděl plastické operace," řekl mluvčí Americké komise pro plastickou chirurgii.

Dinařin chirurg jí prsa nejen sešil, ale podařilo se mu dokonce porušit nervy a svaly v oblasti, takže má teď žena velké bolesti v oblasti žeber.

Dinara si navíc bude muset po zbytek života do očí kapat medikamenty Dinara si navíc bude muset po zbytek života do očí kapat medikamenty | youtube.com
Přestože si Dinara korekci očních víček nepřála, chirurg ji během operace provedl. Následkem je, že žena není schopna zavřít oči a podle odborníků jí už žádná další operace nepomůže. Po zbytek života si tedy bude muset do očí kapat medikamenty, aby své oči udržela vlhké.

"Byla to šílená zkušenost probudit se a vidět, co se stalo. Vůbec mě nenapadlo, že bych si měla zkontrolovat lékařovu licenci, teď toho velmi lituji," říká Dinara.

01380138 ( 28. září 2011 11:39 )

horší by bylo sešít něco jiného

zdan ( 28. září 2011 10:03 )

Dobře ji tak,beztak jen chtěla lepší kozy,aby na ně chytla nějakeho prachateho uchyla.

e.44 ( 28. září 2011 09:11 )

Jo, když jsou některý ženský blbý a nechaj do sebe řezat kvůli chvilkovýmu vylepšení......., a většinou pak zas a zas...dobře jim tak.

gogo ( 28. září 2011 08:50 )

Nechte si zvětšit prsa ! Oddělení prsní onkologie v Praze - Hloubětíně se na Vás již těší ....

jakub-moravec ( 28. září 2011 08:41 )

To má dobrý, teď může dělat šlapku pro krátkozraké

Zobrazit celou diskusi