Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Seznámení přes inzerát: Dívka teď muže vydírá!

Tuto a další odvážné fotky poslala Hanička, abysvého amanta nalákala...Alois V. svůj příběh zveřejnil jako varování. Byl by rád, kdyby se mu ozvali další muži, kterří vnadné Haničce naletěli.  (Autor: Helena Lacinová)
Autor: Helena Lacinová - 
13. července 2010
23:09

Léto nechtěl trávit osaměle Alois V. (55) z Jirkova. Podal si seznamovací inzerát, ale teď toho lituje… Dívka (22), která se mu ozvala a s kterou byl na rande, ho začala vydírat. Nejdříve žádala půl milionu, pak prostřednictvím údajného advokáta osmdesát tisíc! Nezaplatíš, udám tě policii, že jsi mě znásilnil, hrozí v SMS zprávách.

Padesátníkovi se dívka ozvala na inzerát, představila se jako Hanka a poslala mu svoje obnažené fotografie. Muži bylo příjemné si s novou známostí po telefonu povídat a chtěl ji poznat. Pozvala ho na rande do Náchoda.

„Jak jsem ji uviděl, hned jsem věděl, že mi nesedí. Podle fotky to byla ona, ale v telefonu jsem mluvil s někým jiným,“ je přesvědčen Alois V. Proto chtěl hned odjet domů. Slečna ho přemluvila, aby zůstal.

„Šli jsme se tedy projít na hrad, pozval jsem ji oběd,“ popsal rande. „Pak mě lákala k nim domů, ale to jsem nechtěl a odjel jsem, aniž bych s ní něco měl,“ dušoval se Alois V. Tím ale jeho dobrodružství neskončilo.

Výhružky a zastrašování

Dívka mu začala volat o peníze, že chce na opravu pračky. „Pak začala hrozit udáním za znásilnění, když jí nepošlu peníze,“ vyprávěl muž. Nejdříve chtěla půl milionu. Pak se ozval její právník.

Zaštiťoval se firmou (jejíž jméno redakce zná) z Hradce Králové a pro svou klientku požadoval prý reálných 80 tisíc. Blesk prověřil číslo údajného právníka a dotazoval se na něj v organizaci, jejíž jméno používá. Na čísle se nikdo nehlásí.

A společnost, kterou se zaštiťoval? „Takové služby neposkytujeme,“ ubezpečila Tereza Svobodová ze zmíněné firmy, že o něm neví. Alois V. se na doporučení Blesku obrátil na policii. Ta jeho oznámení přijala a prověřuje, zda podobně vydíraných mužů není více.

Jedna z vyděračských sms, která panu Aloisovi přišlaJedna z vyděračských sms, která panu Aloisovi přišla | Helena Lacinová

kracmerobijec ( 8. února 2014 14:09 )

Á boží slouha ještě žije Pořád máš toho svého Jahodu a dudka ?

katkav ( 18. července 2010 14:32 )

Já vím že to bylo hodně hloupé ale nemyslím si že si chtěl jen užít, on takový nebyl, vždycky byl slušný a klidný. Vůbec mi to co udělal k němu nesedí. Vím ale že máte pravdu a omlouvám se vám, byla jsem prostě strašně naštvaná na všechny co tady o něm tak hrozně psali. Bude se mi po něm hrozně stýskat a doufám že tu k...u dostatečně potrestají.

janina53 ( 17. července 2010 20:38 )

Milá Katko. Je hezké, že se strýce zastáváte, ale nevím, co je na mé reakci nechutného. Snad to, že si chtěl užít? Samozřejmě, jinak by na takovou schůzku vůbec nešel. Doufám, že se mu aspoň sebevražda nepovedla. Taková k... by tedy za to skutečně nestála. Jsem o rok mladší než váš strýc, docela pohledná, sportovní, a s podobnými seznamovacími servry mám své zkušenosti. A věřte, mám těch mužů z nich plné zuby. Rozhodně je lepší seznamovat se na jiných místech nebo žít sám. Kdyby se strýc chtěl seznámit seriozně, tak by si řekl, proč má asi taková mladá holka zájem o takového dědka. Promiňte mi tentokrát ten výraz, ale 33 let rozdíl je 33 let rozdíl. Jsou muži kteří v takových vztazích žijí, ale to jsou výjimky typu Gotta, Jandy....jistě víte sama. Na druhou stranu i okolo sebe mám pár takových, ale ti žijí též všichni v rodinném svazku. Nepředpokládám ale, že strýc chtěl s takovou holkou zakládat rodinu s dětmi. Neodsuzuji ho, je to každého věc, ale všichni musíme nést za svá chybná rozhodnutí odpovědnost a vypořádat se s nimi a ne páchat sebevraždu. To je zbabělé, nemyslíte? Navíc jsou horší věci a chyby, tohle se spíš k smíchu. Větší chybu udělal, že to zveřejnil. Chyby děláme všichni, ale já osobně se snažím vypořádat se s nimi sama, maximálně to proberu s kámoškou. To chlapi neumí, což je škoda. Přeji strýci, aby se vzpamatoval a našel si někoho sobě rovného.

katkav ( 17. července 2010 19:59 )

_Vím že to od něj bylo hodně hloupé a zvláště když nikomu z rodiny nic neřekl, ale je opravdu nechutné jak tady o něm píšete, on kvůli tomu totiž zpáchal sebevraždu. Je opravdu smutné když tady čtu co o mém nevlastním strýci píšete.

djaba ( 16. července 2010 21:17 )

Jo, holt i mladé maso zasmrádne.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud