Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Má 14 malých dětí a žádného chlapa!

Nadya Suleman při televizním rozhovoru
Nadya Suleman při televizním rozhovoru  (Autor: ČTK)
Autor: INT, shp - 
7. února 2009
05:20

Nejsledovanější matka současnosti konečně prolomila mlčenlivost a veřejně promluvila. Rodička osmerčat Nadya Suleman (33) poskytla první interview televizi NBC.

Rozvedená matka celkem čtrnácti potomků počala všechny děti umělým oplodněním a je kritizovaná, že se neumí o tak velkou rodinu postarat. Nemá ani práci, ani manžela.

Nadya si za rozhovor nenechala zaplatit, i když se spekulovalo, že za něj zinkasuje přes 20 milionů korun. I přesto, že byla Nadya několik let v invalidním důchodu a je rozvedená, rozhodla se k dalšímu početí. Narodila se jí předčasně osmerčata, která budou muset ještě několik týdnů zůstat v nemocnici na umělé výživě. Nejsou totiž ještě schopna sát.

"Vždy jsem chtěla mít velkou rodinu, protože já byla jedináček," uvedla Nadya. "Teď jsem nejšťastnější člověk na světě. I když po osmerčatech, která zůstala v nemocnici, se mi hrozně stýská. Nemohu se dočkat dne, kdy budeme zase spolu." Nadya čelí kritice, že si pořídila tolik dětí jen kvůli zájmu veřejnosti a následnému profitu. O všechny děti totiž není sama schopná se postarat a bydlí u svých rodičů v třípokojovém bytě. Sousedi nejsou z dětského křiku nadšeni a někteří se před domem mnohonásobné matky objevili i s transparenty »Více dětí NE!«.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi