Jak pomoc Voříškovým? Zveřejňujeme číslo účtu

15. 8. 2010
05:00

Povodeň vzala Tereze Voříškové (34) manžela, jejím dětem Lucince (3) a Davídkovi (6 měsíců) tátu. V pátek svého muže pohřbila. Mohlo by se zdát, že je teď na všechno sama. Opak je pravdou. Stovky čtenářů Blesk.cz jí chtějí pomoci! Se souhlasem rodiny proto zveřejňujeme číslo jejího účtu, o které nás žádáte!

Tomáše Voříška (†34) smetla povodňová vlna, když na chatě v severních Čechách v obci Lindava u Cvikova pomáhal zaplaveným sousedům. Voda ho smetla a unášela kilometr, než ho hasiči vylovili. Tomášovi se snažil pomoci soused Josef Š. (55), ale zachytit ho se mu nepodařilo.

Mladé rodině se tak během několika minut život obrátil naruby. Tereza se ocitla bez prostředků, je na mateřské s dvěma dětmi. Veškeré úspory rodiny padly nedávno na nové bydlení. Bez pomoci však rodina nezůstane. Její příběh vyvolal u čtenářů Blesk.cz obrovskou vlnu solidarity. Nabízíte jim věcnou i finanční pomoc.

A protože tolik z vás napsalo, abychom zveřejnili číslo účtu Terezy Voříškové, na které byste mohli posílat své finanční příspěvky, po domluvě s rodinou ho pro všechny zájemce uvádíme.

č. účtu: 1731448073/0800

„Všichni moc děkujeme za vaši pomoc,“ vzkázala přes Blesk.cz Terezina rodina.

Chcete se také zapojit do pomoci rodině Voříškových? Do Burzy solidarity můžete vstoupit ZDE>> I třeba jen proto, abyste jim vyjádřili svou podporu nebo napsali vzkaz.

1080p 720p 360p
Další videa