Konečná: Svatební noc v apartmánu za 4000Kč!

Kateřina Konečná
Autor: Eva Pospíšilová - 
18. 8. 2008
05:00

Kde strávila svatební noc nejmladší česká poslankyně, komunistka Kateřina Konečná (27), která se v sobotu provdala za odhadce nemovitostí Zdeňka Trefi la (32)?

Blesk to ví! V apartmánu za čtyři tisícovky!

A noc to podle všeho byla bouřlivá! Novomanželé opouštěli penzion ve Starém Jičíně až po poledni... Sladké "ano" si Konečná s Trefi lem řekli za přítomnosti 140 svatebčanů v sobotu. Nevěstu v šatech barvy champagne přivezla na radnici Tatra 603.

"Je to prostě klasická moravská svatba," rozplývala se Konečná, která si ponechala svoje příjmení. Také hostina se nesla v tradičním duchu. Jako předkrm se podávala šunková rolka, následovala polévka s játrovými knedlíčky.

Hlavním chodem byla svíčková. Zřejmě největším překvapením tak byl možná pro novomanžele dort. Cukráři jim z marcipánu vytvořili miminko... Mělo to snad něco naznačit? "Ano, miminko plánujeme. A nejen jedno," svěřila se Konečná, která touží po větší rodině. Sama je totiž jedináček.


Lucko, a jste poslední...

Už jen jedna svobodná poslankyně zbyla ve sněmovně. A není jí nikdo jiný než Lucie Talmanová (40), přítelkyně premiéra Mirka Topolánka (52). Ten už se sice nechal slyšet, že chce své manželství s Pavlou (53) ukončit, ale... Ve hvězdách proto je, kdy by se mohla Talmanová vdát. Volná je i Kateřina Jacques (37). Ta už se ale jednou rozvedla.

Volby do Evropského parlamentu 2019

Informace Kandidáti Evropská unie Voličský průkaz Instituce Evropské unie Legislativní proces

Volby do Evropského parlamentu čekají České republiky v pátek a sobotu 24. a 25. května. Rozhodne se v nich o obsazení 705 křesel. Výsledky by měly být známé v neděli 26. května ve 23 hodin. Počet Europoslanců zeštíhlí o 46 kvůli odchodu Velké Británie.

Počtu českých europoslanců se tato změna ovšem nedotkne. Stejně jako před pěti lety si Češi vyberou 21 nových poslanců.

Blesk Zprávy zjišťovaly, kteří čeští europoslanci chtějí své pozice obhajovat.

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa