Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

Radost u Babišových: Vivien oslavila 20 let a ukázala muže. Premiér má výročí svatby

Autor: sab, vei - 
29. července 2020
05:02

Dvacáté narozeniny slavila v úterý dcera českého premiéra Andreje Babiše (ANO) Vivien. A jakožto dítě miliardáře si užila hýčkání v salonu s luxusními šperky. Tam nechyběla celá premiérova rodina, a dokonce i doprovod mladé Vivien. Blíží se dokonce svatba - tedy ta, které se v den výročí říká papírová. Ve středu to jsou tři roky od sňatku Andreje Babiše a jeho partnerky Moniky na Čapím hnízdě.

„Před 20 lety to bylo úplně jiné ráno,“ komentovala manželka českého premiéra Monika Babišová ověšená šperky za vysoké desetitisíce svůj začátek úterý ve známém šperkařství, kde jinde než v pražské Pařížské ulici. Přesně před dvaceti lety měla totiž úplně jiné starosti než vybírat nová „cinkrlátka“.

Tenkrát ještě „pouhému“ agrochemickému baronovi Andreji Babišovi, který byl v politice aktivní možná jedině v zákulisí, rodila první společnou dcerku (jednu dceru už Babiš má z prvního manželství, dohromady je otcem čtyř dětí - pozn. red).

Jeho současná rodina je nyní na očích veřejnosti velice často, nejen manželka Monika, ale i dcera Vivien například na filmový festival v Karlových Varech loni vynesly několik luxusních šperků a šatů.

Vybírat šperky šel i premiér

Není tak divu, že si při oslavách kulatých narozenin „holky Babišovy“ vyrazily za milovanou módou. Tentokrát s sebou však vzaly i tříčlenný mužský doprovod. Kromě toho, že do luxusního obchodu se šperky dorazil i Babišův syn Frederik, nechyběl ani premiér. Všichni se v úterý dopoledne ukázali ve společenském oděvu.

Dcera premiéra Andreje Babiše (ANO) Vivien slavila dvacáté narozeniny. (28. 7. 2020) Dcera premiéra Andreje Babiše (ANO) Vivien slavila dvacáté narozeniny. (28. 7. 2020) | instagram Moniky Babišové

Na společné rodinné fotografii, kterou se dcera i matka pochlubily, je však po boku Vivien dosud neznámý mladík. Dost možná jde o jejího partnera, kterého v pořadu Blesku Ptám se, pane premiére Babiš zmínil. „Ano, ano, má,“ reagoval na čtenářský dotaz, zda má jeho dcera vážnou známost. 

Video  Premiér Babiš o Gottovi, důchodech, útoku na děti a hradní kandidatuře  - Jaroslav Šimáček, Lukáš Červený, Blesk TV
Video se připravuje ...

Jak ale Blesk Zprávám premiérova žena Monika původně prozradila, nic velkého v plánu nebylo. „Je jí 20 a budeme mít jen večeři,“ vzkázala Babišová. Jak obě na instagramu také ukázaly, pořídily si dva přívěsky. Ten pro Moniku s vyrytým nápisem „Vivi“ a ten pro Vivien s textem „Mom&Dad“, který jí má připomínat mámu s tátou.

Babišovic rodina je ostatně zvyklá na jiné oslavy. Sama Monika slavila 45. narozeniny ve velkém stylu na farmě Čapí hnízdo, za kterou mimo jiné její muž čelil trestnímu stíhání. Tenkrát nechyběly provokativní kšiltovky s nápisem „sorry jako“, ohňostroj ani obří dort.

Opulentní party ovšem neměl v květnu v den svých šestnáctých narozenin, zřejmě kvůli restrikcím nařízeným v souvislosti s šířením koronaviru, ani syn Frederik Babiš. Ten před pár dny přijel z dovolené v Chorvatsku, kterou trávili s mámou Monikou společně.

Tříleté výročí svatby

Od té největší slávy, která se na Čapím hnízdě konala, už uběhly tři roky. Moniku, kterou poznal jako sekretářku, si tam současný premiér vzal před zraky asi dvou stovek lidí. Brali se 29. července 2017. To bylo tři měsíce před sněmovními volbami, které Babišovo hnutí vyhrálo a on se následně stal předsedou vlády České republiky. 

„Bylo to trošku stresující, bylo teplo a byla jsem nervózní. Byla jsem opravdu dojatá, dokonce ukápla slza. Doufám, že nejsem rozmazaná,“ komentovala bezprostředně po oddání s tehdejším exministrem financí Monika Babišová. „Bylo to skvělý, mně se to líbilo a jsem rád, že po 23 letech jsme se vzali, a určitě je to na celý život,“ nechal se před třemi lety slyšet ženich Babiš.

Video  To nejlepší ze svatby Andreje Babiše: Vášnivý polibek a nevěsta s nadupaným korzetem!  - Jan Jedlička
Video se připravuje ...

jjusa2 ( 30. července 2020 18:53 )

My jsme se učili(za totality)takovouto češtinu:já jsem,ty jsi,on je,my jsme,vy jste,oni jsou.Ty jsi určitě student demokracie tak tvůj češtin vypadá jinak.

Pollo ( 30. července 2020 18:04 )

Tak ne každý používá skutečné jméno jak ty.

Pollo ( 30. července 2020 18:02 )

Prej aby jsme🤣. Fajn češtin.

krapotkin ( 30. července 2020 12:50 )

No tě bůh, ona se famílie eštábaka bude ještě množit.

ingmarie ( 30. července 2020 11:58 )

Měl/a byste respektovat osobní identitu a nezveřejňovat příjmení .

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa