Babiš skončil v nemocnici. Premiérovi odčerpali vodu z kolene a dostal hůlku

Autor: ČTK, kal - 
26. června 2020
15:01

Premiéra Andreje Babiše (ANO) opět potrápilo zdraví. Tentokrát musel do nemocnice v Karlových Varech, kam v pátek zamířil na předvolební krajskou návštěvu. Kvůli bolestivé chůzi se objednal na rentgen, lékaři mu vzali vodu z kolene a vybavili ho hůlkou. Babiš ve vládní funkci skončil ve špitálu opakovaně s různými neduhy. Ať už šlo o bolavé oči, vysoký tlak nebo problémy s páteří. Na konci května pak absolvoval zhruba 3,5hodinové vyšetření preventivní vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu.

Informace o aktuálních zdravotních problémech Babiše se objevily „nenápadně“ v souvislosti s komentářem k antiekologickému ocenění Perla roku. Premiér se stal laureátem ocenění za loňský rok v souvislosti s projevem, ve kterém zmiňoval „motýle“. Babiš sám kroutí hlavou nad tím, co je za tím neekologického, když má přírodu rád. A v minulosti vypouštěl sysly, chystá se na raky a zkoumal i kůrovce.

„Mě to pobavilo. Kdyby mi to dal nějaký jazykovědecký ústav za to, že blbě umím mluvit, tak bych to chápal, za motýle a sysle a příští týden budeme vypouštět raky. Já jsem podporovatel přírody a nechápu, proč mi to dali. My děláme všechno pro naši přírodu. Ale já navrhnu panu Havlíčkovi, abychom vyhlásili cenu, kdo nejvíc brání ve výstavbě dálnic a obchvatů. A Děti země by ji dostaly každý rok,“ řekl Babiš při návštěvě Karlových Varů.

Video Babiš odmítá strašení 2. vlnou pandemie koronaviru. Nikdy už nebudeme dělat plošná opatření, slíbil. 

Premiér se v lázeňském městě nechal hned ráno ošetřit kvůli bolestem kolene. V karlovarské nemocnici mu lékaři provedli punkci a vybavili ho hůlkou.

„Nateklo mi koleno, ráno jsem špatně chodil, tak jsem poprosil (karlovarskou) primátorku, byl jsem na rentgenu, vzali mi asi 40 ml vody,“ řekl Babiš novinářům a dodal: „Nevím z čeho to je, ale nebolí mě to.“

Problémy s nohama a chůzí má dlouhodobě kvůli neuropatii dolních končetin prezident Miloš Zeman.

Lubomr Babek ( 30. června 2020 18:43 )

Mě tak napadlo. Co je to paradox? Když na poušti umíráte žizní a přitom máte v koleně vodu.

zdenek43 ( 29. června 2020 07:36 )

ale ZADNA VODA V KOLENI . . . čase 05:35, kdy byla H o r á k o v á 27. června 1950 oběšena . . . takze aby soudruh-StBak Andrej BABIS - Bures nemusel se jit POKLONIT ???!!! tak raci soudruzi vymysleli , ze je BABIS nemocny !!! - NO A V Cesku mame nejlevicovatejsi vladu kdy po Sametaku 1989 byla - soudruzi-StBaci ANO2011 + soudruzi-pratele z CSSD a soudruzi komuniste z KSCM - VLADA ANDREJE BABISE - - ANO, ČSSD a KSČM mají ve dvousetčlenné dolní komoře většinu 108 hlasů. ...

nehledejte vtom nic jineho !!!! - Čtyři pražské pomníky Milady Horákové - na Vyšehradě (aut. J. Lukešová, 2000), na Pankráci (M. Knobloch, 2009), na Smíchově (O. Zoubek, 2010) a na Malé Straně (J. Faltus, 2015).... Památku Horákové v sobotu například v Praze uctil předseda Senátu Miloš V y s t r č i l (ODS) nebo zástupci organizace Post Bellum, která spravuje sbírku vzpomínek pamětníků historických událostí Paměť národa. V ranních hodinách byl také promítán portrét Horákové na sídlo komunistů v Praze. V Bratislavě si Horákovou připomněla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová......

junkiexl ( 28. června 2020 11:45 )

Bures je zkratka stary plesnivy dedek, nejen s vodou v kolene, ale i v hlave. Tu mu jaksi odcerpavat nebudou?

delfin066@seznam.cz ( 28. června 2020 00:18 )

delfin066@seznam.cz ( 28. června 2020 00:16 )

Proč netáhne na Slovensko?? Sépiják jeden. A jestli je tohle nejlepší premiér ...Je ostudou celé země. Ty máš v hlavě vymeteno teda abnormálně.To je fakt.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud