Čekáme miminko, prozradil poslanec ODS. Synové potěšili Maláčovou i vdovce Výborného

Autor: ula - 
2. května 2020
14:43

Tradiční prvomájová politická setkání se nekonala, řada zákonodárců tráví prodloužený prvomájový víkend s rodinou. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) uspořádala narozeninovou oslavu pro svého syna Gustava. Bývalý předseda KDU-ČSL Marek Výborný ukázal, jak se synem pálili čarodějnice. Poslanec za ODS Jan Skopeček se pochlubil, že brzo s manželkou očekávají už druhý přírůstek do rodiny. Blesk Zprávám prozradil, zda to bude holčička, nebo chlapeček.

„Dneska je vyloženě den oslav! Je Svátek práce a 1. máje slaví taky všichni zamilovaní. Též u nás doma máme malou párty. Moje největší životní láska totiž měla první kulatiny: Všechno nejkrásnější, Gustíčku!“ napsala na svůj facebook Jana Maláčová (ČSSD), která si na chvíli mohla oddychnout od starostí kolem pandemie koronaviru, během níž má na starosti řadu věcí - mj. program Antivirus i navýšení ošetřovného na 80 procent denního mzdového výměru, které tento týden hájila v Senátu a které již stihl podepsat i prezident Miloš Zeman.

Syn Maláčové Gustav oslavil páté narozeniny a od maminky a tatínka Aleše Chmelaře, náměstka ministra zahraničí, dostal dort s jahodami.

Syn Jany Maláčové Gustav slavil narozeniny.Syn Jany Maláčové Gustav slavil narozeniny. | FB Jany Maláčové

Jednoho ze svých potomků ukázal také bývalý předseda KDU-ČSL Marek Výborný, který po loňské nečekané smrti manželky, u níž nikdo zavčasu nedokázal odhalit srdeční vadu, zůstal na své tři děti sám.

Syn Václav vyrobil z papíru čarodějnici, kterou pak spálil na malé hranici. A vdovec Marek Výborný, otec tří dětí, mohl mít aspoň na chvíli opět trochu radosti.

Syn Marka Výborného si vyrobil vlastní čarodějnici.Syn Marka Výborného si vyrobil vlastní čarodějnici. | FB Marka Výborného

Skopeček: Měla by to být holčička

Poslanec za ODS Jan Skopeček se pochlubil, že prvomájový polibek se svou ženou „neodflákl“. A to ani loni - důkazem dle ekonomického experta občanských demokratů je to, že Skopečkovi očekávají druhého potomka, a jak uvedl na instagramu budoucí dvojnásobný otec, manželka je již ve třetím trimestru.

„Měla by to být holčička,“ prozradil Skopeček Blesk Zprávám, ale dodal: „I když to nám tvrdili lékaři i při předchozím těhotenství manželky, ale pár týdnů před porodem se opravili a byl z toho kluk.“ Skopeček už má dvouletého syna Honzíka.

„Díky tomu máme kompletní dívčí výbavičku doma schovanou ve skříni a jsme tedy připraveni. Ale ve finále na tom nezáleží a hlavně si přejeme, aby vše probíhalo bez problémů. Termín porodu je začátek července,“ těší se poslanec.

Favorita na dívčí jméno už manželé mají, ale prozradit jej zatím nechtějí. „Obecně se nám líbí česká jména, nechceme nesmyslně dávat nějaká módní, netradiční jména, která se do naší české kotliny ani nehodí,“ řekl Jan Skopeček.

Video Jak funguje Antivirus? Maláčová v instruktážním videu popsala program v boji s propouštěním kvůli koronaviru. - Facebook - J. Maláčová

 

wilda ( 3. května 2020 12:25 )

Tak se mi rozklepaly ruce, že jsem si nebyl schopen ani utrhnout toaletní papír. A vůbec,o koho jde? Toho moulu neznám.

lufenda ( 2. května 2020 22:49 )

Božičku! Málem jsem zamáčkl slzu...

ON_IINE ( 2. května 2020 19:04 )

HOSPODA SOKOLOVNA VELKÉ POŘÍČÍ I PŘES ZÁKAZ A OPATŘENÍ DENNĚ OTEVŘENO. VSTUP ZADNÍM VCHODEM.

mascula ( 2. května 2020 18:59 )

takhle "inteligentní" jste v opozici všichni, nebo vy jste ještě něco víc?

PPP150VV ( 2. května 2020 18:56 )

Doufám, že bude po Kuberovi a ne po Skopečkovi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud