Babiš odletěl, Monika se dobře bavila. S kamarádkou a ministrem vyrazili za krásou

Autor: kal, simao - 
23. ledna 2020
12:20

Andrej Babiš (ANO) s manželkou Monikou měli společně cestovat do Izraele, nakonec si ale každý užili středeční večer v jiné společnosti. Zatímco Babiš v prezidentském sídle v Jeruzalémě večeřel mořského vlka, filet mignon a čokoládový dortík, Monika se kochala krásou v Národním muzeu v Praze. V doprovodu své dobré kamarádky Zuzany Augustin Poláčkové vyrazila na akci Sebevědomí pro každý den, na které nechyběl ani ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). A dámy se dobře bavily, jak se můžete přesvědčit v bohaté galerii.

Babiš je na dvoudenní návštěvě Izraele, ze které se vrací až ve čtvrtek pozdě večer. Společně s dalšími světovými státníky vyrazil na fórum k holokaustu, kterému předcházela slavnostní večeře v sídle prezidenta Reuvena Rivlina. „Moje paní chtěla přicestovat, i se těšila, byla i v delegaci. Ale potom nám oznámili, že ta večeře je jeden plus nula, takže manželky z nějakých důvodů vyřadili,“ komentoval to premiér na dotaz Blesk Zpráv.

„A potom nemělo smysl, aby moje paní tady byla na hotelu, když by nebyla přímo v nějakých těch společenských záležitostech,“ pokračoval Andrej Babiš.

Video Babiš bez Moniky v Izraeli: Moje paní chtěla letět, ale manželky vyškrtli. I z bezpečnostních důvodů - Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy

Zatímco v Izraeli o paní Moniku a další první dámy nestáli, měla večer pro sebe. A pořádně si ho užila. V osvědčeném tandemu s kamarádkou Zuzanou Augustin Poláčkovou zašla do Národního muzea na akci Sebevědomí pro každý den. Dámy se předtím bavily na lednovém hradním plese nebo prosincové party v Průhonicích.

Po molu se procházela i Maciuchová

„Těšit se můžete na módní přehlídku, vystoupení operní pěvkyně a sólistky Národního divadla Evy Urbanové, sólisty Národního divadla Luďka Veleho nebo klarinetisty prof. Jiřího Hlaváče. Večerem provede Libor Bouček,“ lákala pozvánka na 26. společenský večer, na které byla Monika Babišová uvedená jako významný host.

Akci pořádal Nadační fond onkologie pro 21. století. Přední onkologové se tu setkali se svými pacientkami, jejich blízkými, a také s donátory podporujícími fond. Na podiu i přehlídkovém molu vystoupila mimo jiných také herečka Hana Maciuchová, která měla rakovinu prsu.

„Měla jsem nádor prsu, stejně jako před lety maminka, která nad nemocí zvítězila. Nikdy nevíte, jak vás ta choroba překvapí. Já v podstatě neměla žádné vnější problémy. Měla jsem jen zvláštní intuici, že něco není v pořádku,“ svěřila se herečka už dříve pro iDnes.cz.

Smyslem večera v Národním muzeu, jehož součástí byla unikátní módní přehlídka, bylo připomenout závažnost tohoto onemocnění a společně hledat způsoby, jak mu čelit. Modely tu vedle žen předváděli i muži – všechny spojovala přitom diagnóza rakoviny.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Hnuep ( 6. února 2020 08:07 )

A jak poznáte Moniku?

někde v okolí bude šchovanej šablatuuura a Monika cení zuby na kameru jak doga. protože je velkaaaa celbrita.

Hnuep ( 6. února 2020 08:05 )

jak poznáte celebritu?

Cení zuby na kameru.

To je tady v česku asi někdo uči, jak ma celebrota chodit, mluvit, jak se u toho tvářit.

Hnuep ( 6. února 2020 08:03 )

ta Monika se neztratí, když se vypaří jako smrad květinář šablatůra, tak si najde ministra nebo lodivoda za náhradu:

http­s://ww­w.bl­esk.cz­/cla­nek/zp­ravy-poli­tika/­633591­/babi­sova-s-dcerou-v-raji-odhaleny-poklad-vivien-opici-hratky-moniky-a-mlady-lodivod.html

nikdy bych nechtěl babu, co ráda jezdí k mooooři , protože si myslim, že jsou k tomu přiřazené i další průvodní znaky jakési neznáme diagnozy.

janair ( 4. února 2020 15:37 )

Rada se predvadi ale v hlave ma jen jedno...se...meno

janair ( 4. února 2020 15:36 )

Ta zenska je z Plaboye

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud