Monika si užívala dámskou jízdu v Turecku. Zrovna když Babiš odsuzoval zemi za útoky

Autor: map, sab, blv - 
20. října 2019
06:00

Ženu premiéra hned tak něco nezastaví! Turecko se dostalo na mezinárodní pranýř kvůli vojenské invazi do Sýrie, ale Monika Babišová (45) právě sem vyrazila na dovolenou. Rozjuchané fotky se svojí holčičí partou vystavila na instagramu.

Podle popisku u snímků si to žena premiéra s kamarádkami v minulých dnech náležitě užívaly v resortu Regnum Carya na Turecké riviéře. A vůbec je netrápilo, že turecké letecké i dělostřelecké údery v Sýrii odsoudila Sněmovna, Česko zastavilo vývoz zbraní do Turecka a sám premiér Andrej Babiš (65, ANO) na twitteru napsal: „Česká republika se ztotožňuje se společným postojem Evropské unie, která tureckou vojenskou operaci na severovýchodě Sýrie odsoudila.“

Naopak Monika si turecké zážitky pochvalovala. „Na tenhle výlet vážně nikdy nezapomenu,“ napsala spolu s poděkováním svým kamarádkám.

Turecko vede válku s Kurdy na severovýchodě Sýrie. Ankara využila toho, že Donald Trump 7. října přikázal americkým vojákům, aby oblast opustili, a zaútočila. Američané zde společně s Kurdy ještě nedávno bojovali proti teroristům z Islámského státu. Podle Turecka ale k teroristům patří i Kurdská strana pracujících. Turecký prezident chce z dobytého území udělat tzv. bezpečnostní zónu a přemístit sem dva miliony uprchlíků. V současné době mezi znepřáteleným stranami platí křehké příměří.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

anonym01 ( 20. října 2019 20:54 )

kde by holka vzala na exotiku? byznys krachuje, politika se nevede, koblihy dosly a burty zdrazily

e.lesanova ( 20. října 2019 17:26 )

janieem: Paní Babišová není politik, o útocích dopředu nikdo nevěděl, cestovky fungují normálně....nebo se snad měla zeptat VÁS, kam by měla jezdit????????

tomik007 ( 20. října 2019 17:13 )

MUSI MIT tu pusu plnou much

fenmetrak ( 20. října 2019 11:40 )

... a kdy tak měla asi do Turecka vyrazit... ??? když v září a říjnu je tam ideální počasí.

janieem ( 20. října 2019 11:30 )

Není se čemu divit. To je to lidské pokrytectví. Takových, jako ona, je půlka republiky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud