Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

„Mám tě rád.“ Zeman rozplakal Alex Mynářovou, zmínil miminko i ztracenou dceru

Video se připravuje ...
Autor: všm - 
10. března 2019
19:18

Miloš Zeman oslavil v neděli na Pražském hradě šest let ve funkci prezidenta. Spolu s ním si přišli výročí připomenout i stovky příznivců, mezi nimi premiér Andrej Babiš (ANO), ministryně financí Alena Schillerová (ANO), majitel TV Barrandov Jaromír Soukup či bavič Luděk Sobota. Největší překvapení si ale hlava státu uchystala na moderátorku celé akce Alex Mynářovou, choť hradního kancléře Vratislava Mynáře, která čeká dítě. Zeman jí přede všemi popřál k miminku, ať to tentokrát vyjde, a dodal, že ji má rád. Mynářovi totiž minulý rok o dceru při potratu přišli. Alex se při projevu rozplakala.

„Kdepak je Alex?“ ptal se prezident ke konci svého projevu před plným Španělským sálem a zavolal posunkem moderátorku vedle sebe. 

„Milá Alex, já vím, že to sem zdánlivě nepatří. Ale mám tě rád a protože nosíš pod srdcem děťátko, já věřím, že tentokrát to dobře dopadne. Tak ti přeju, aby rostlo do zdraví a do krásy a až přijde puberta, tak se z něj stal protivný spratek,“ pronesl Zeman směrem k bývalé hvězdě ČT a během projevu ji i pohladil po vlasech. Očividně zaskočená Mynářová si musela z očí otírat slzy.  

Moderátorka, která se má brzy vracet na TV Barrandov, totiž loni v květnu přišla v pátém měsíci o dítě - o dceru. O současném těhotenství tak nechce příliš hovořit, aby nic nezakřikla. „Ano, mám znovu naději,“ potvrdila stručně v týdnu pro Sedmičku novinku. „Jsem plná strachu a obav. Asi víte, co se nám loni stalo. Proto se teď nechci blíže vyjadřovat,“ dodala pak pro Aha!

S kancléřem prezidenta Vratislavem Mynářem, kterého si vzala v roce 2015, mají už jednoho syna. Ten se rovněž nenarodil zcela bez komplikací - na svět přišel o měsíc dřív, než měl být termín, a to císařským řezem. Dnes jsou malému Vratislavovi necelé čtyři roky a dobře prospívá. „Každý den s ním je zábavný a zajímavý. Těžko se mi vyhodnocuje, co udělá nejzajímavějšího, nejzábavnějšího,“ okomentovala Alex, která se v posledních měsících věnovala hlavně točení videoreportáží pro Kancelář prezidenta republiky.

Rusalky už bylo dost

Zeman se v krátkém projevu celkově vyhnul politickým tématům, pouze poděkoval za podporu a pomoc při druhé prezidentské volbě. „Možná že si vzpomínáte, jak jsme vás krmili v předchozích výročních dnech prezidentské inaugurace Rusalkou. A i když árie Rusalky je nepochybně krásná, když ji slyšíte pořád, není to k poslouchání. Podobně jako i vynikající jídlo, když ho jíte pořád, tak už nevydržíte A já jsem nesmírně rád, že jsme pro vás dnes mohli připravit něco jiného,“ uvedl Zeman v narážce na to, že na oslavě vystoupí slavná šansoniérka Mireille Mathieuová.

Moje paní se před rokem seznámila s Mireille a jsem rád, že mezi sebou mají tak krásný vztah, že na nedávném koncertu této zpěvačky dokonce moje paní dostala od Mireille věnovanou jednu píseň. Možná by bylo dobré, abych i já dostal věnovánu jednu píseň,“ zavtipkoval Zeman. 

Mathieuová do Prahy zavítala v rámci evropského turné Made in France. Dvaasedmdesátiletá zpěvačka vyprodala dva veřejné koncerty, které se konaly v pátek a v sobotu v Kongresovém centru. Na první z nich se přišla podívat i manželka prezidenta Ivana Zemanová, stejně jako na koncert v roce 2017. Idea dnešního koncertu podle Ovčáčka vznikla loni v červnu, kdy se Zeman a jeho manželka setkali s francouzskou zpěvačkou na Pražském hradě.

xcarodajka ( 11. března 2019 19:32 )

Ale Němcová už třicet let má pr.d,el jak pivovarský valach a v tom ksichtě to také nikdy lepší nebylo..

xcarodajka ( 11. března 2019 19:29 )

Alex je hezká žena.

xcarodejka ( 11. března 2019 16:12 )

Na to téma shledávám, že diskuze nejsou, asi by hrozily převážně jen negativní názory na trapnou okázalost a převádění luxusu. Takový cirkus z východu.Obléci se vkusně a krásně za pár korun je určité umění/ někdy stačí šikovné ruce ale existuje určitě i opak toho.....

xcarodejka ( 11. března 2019 16:04 )

O kráse dnes mlčím, jelikož tato doba ji zcela devalvovala.

raron ( 11. března 2019 12:44 )

...to je ale dojemné.....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa