Politici ve Varech: Ludvík objal 3 krásky. Kde nechal Babiš Moniku?

Autor: Jaroslav Šimáček - 
4. 7. 2017
11:47

Na filmový festival do Karlových Varů se tradičně sjíždí i politici napříč politickým spektrem. A o příspěvky na sociálních sítích není nouze. Pilný je v tomhle ohledu šéf ANO Andrej Babiš, který tentokrát přijel bez partnerky Moniky. Onemocněla, sdělil Blesk.cz. Naopak s manželkou dorazil ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) a na Twitteru sklízí obdivné komentáře. Za fotku se svými třemi pohlednými dcerami.

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD) si pochvaloval: „Na karlovarském festivalu jde letos potkat kdekoho. Umu Thurman, Caseyeho Afflecka. Já třeba jen tak náhodou potkal všechny tři své dcery.“

Bývalý šéf motolské nemocnice Ludvík dorazil do Varů i s manželkou Renatou. Na sociální síti za fotku s dcerami začal ihned sklízet pochvalné až obdivné komentáře typu „Krasavice“ či „To je doposud to nejlepší, co v kampani ČSSD předvedla.“ Došlo však i na méně pozitivní reakce. A to připomínky „kulichů“ – systému protekčních pacientů v Motole – které jsou Ludvíkovi čas od času předhazovány.

VIDEO: Jeden ze tří ministrových pokladů: Ludvíkova dcera Karolína
Video Tajná zbraň ministra Ludvíka: Sexy dcera s vražedným dekoltem! - David Turek, Lukáš Červený

Babiš přijel bez Moniky: „Onemocněla“

Ve Varech však nechybí ani politická konkurence. Dorazil i Andrej Babiš (ANO), vděčný objekt pro řadu selfie pořizovaných karlovarskými návštěvníky. Přijel bez partnerky Moniky, přesto ale o dámskou společnost neměl nouzi.

Na kolonádě ho totiž odchytla dvojice žen reprezentujících jeho hnutí – europoslankyně Markéta Dlabajová a karlovarská hejtmanka Jana Vildumeztová. 

Za tradičního festivalového účastníka se však nepovažuje, loni byl ve Varech vůbec poprvé. A letos si návštěvu zopakoval. Neplánovaně však nakonec sám.

„Moje paní tam nikdy nebyla, tak jsem chtěl jít tento rok s ní. Přijali jsme pozvání pana Bartošky, který říkal, že tam bude Uma Thurman. Ale moje paní onemocněla, bere antibiotika. Bylo mi blbé to rušit, tak jsem tam šel sám,“ prozradil Blesk.cz.

Fotogalerie Velká galerie Karlovarského filmového festivalu. Komu to… 129 fotografií

Za překážku v plánování svatby to však šéf ANO nepovažuje. „Ona to řeší a snad už bude v pořádku, je už dost dlouho doma,“ podotkl Babiš.

Za problém Varů označuje to dostat do nich turisty nejen během festivalu. „Pár dní se tam něco děje a potom nic. Potřebujeme tam dostavit dálnici a opravit Císařské lázně. A dostat do Karlových Varů lidi nejen přes festival. Zatím se to bohužel neděje,“ dodal.

Horáček s manželkou, Marksová sama

Zatímco Andrej Babiš již členem vládního kabinetu není, ve Varech nechyběli ani další stávající ministři – ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO), ministr pro lidská práva Jan Chvojka či ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (oba ČSSD).

Ta dorazila bez doprovodu, její manželství s Arnoštem Marksem, náměstkem vicepremiéra pro vědu, výzkum a inovace, prošlo krizí a již spolu nežijí. „S manželem jsme se rozešli, je to už asi dva roky,“ přiznala na jaře Blesku.    

Ministryně Michaela Marksová na červeném koberci ve Varech, v závěsu její vládní kolega Jan ChvojkaMinistryně Michaela Marksová na červeném koberci ve Varech, v závěsu její vládní kolega Jan Chvojka | Foto Blesk

Kdo naopak láskyplně svou manželku ve Varech objímal, byl prezidentský kandidát, textař a milionář Michal Horáček. Doprovodil na festival svou ženu Michaelu Hořejší.

„Z letošního ročníku bych zmínil asi dva hlavní zážitky. Jednak digitalizace filmu Obchod na korze, na které se podíleli i kameramani, s nimiž jsem spolupracoval na některých svých projektech. Za tento počin si zaslouží skutečný obdiv,“ řekl Blesk.cz Michal Horáček. Za druhý moment zmínil svou účast u petičního stánku, kde dál sbíral podpisy coby prezidentský kandidát.

Video Hořejší a Horáček o práci - Blesk TV

Feri s kamarády, Klausová i Krnáčová

Přijela také tradiční účastnice – česká velvyslankyně na Slovensku Livia Klausová, která na červený koberec vyrazila společně s vnoučaty.

Chybět nemohl ani ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL), který zašel na zasedání Rady Státního fondu kinematografie. A poznamenal k tomu: „Rada Státního fondu kinematografie pracuje i v rámci karlovarského filmového festivalu. Poděkoval jsem teď radním za práci ve prospěch českého filmu.“

Video Livia Klausová s vnukem první na večírku: Tajemství jejích příchodů! - Blesk TV

Ministra Hermana doprovodila na červeném koberci galeristka Iveta Stanislavová. A další politici? Ke své přítelkyni se tulil šéf poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek. Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) přišla v doprovodu šéfa představenstva dopravního podniku Martina Gillara.

Primátorku Prahy Adrianu Krnáčovou doprovodil do Varů šéf představenstva DP Martin Gillar.Primátorku Prahy Adrianu Krnáčovou doprovodil do Varů šéf představenstva DP Martin Gillar. | Foto Blesk

Ujít festival si nenechal ani nejmladší radní v republice Dominik Feri (TOP 09). A na rozdíl od Babiše se dostal i do kina. Prý na několik poměrně experimentálních filmů, ze kterých si odnesl smíšený zážitek.

„Jezdím sem velmi často i mimo festival a mohu podotknout, že v rámci festivalu je to město opravdu neuvěřitelně živé. Proto jsem rád, že má festival politickou podporu jak v regionu, tak na kraji atd. Nepřijel jsem ale z nějakých politických důvodů, přijel jsem s kamarády z vysoké školy, protože se teď na léto rozjedeme různě po světě, a máme takhle možnost se rozloučit,“ řekl Blesk.cz Feri.

Mladá naděje TOP 09 Dominik Feri dorazil do Varů s kamarády z vysoké školy.Mladá naděje TOP 09 Dominik Feri dorazil do Varů s kamarády z vysoké školy. | Foto Blesk

VŠE O MFF Karlovy Vary 2017 ČTĚTE ZDE

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tomik007 ( 4. července 2017 21:52 )

MONCZA asi chytila valaszkou cez lebznu

krutazbimbo ( 4. července 2017 17:24 )

šu-kání

krutazbimbo ( 4. července 2017 17:22 )

Zapomněla jsi na ***ní, o to tam jde především!

krutazbimbo ( 4. července 2017 17:13 )

Jo, když si s ním škrábala hemoroidy.

krutazbimbo ( 4. července 2017 17:11 )

führer Adolf Herman

Zobrazit celou diskusi
Další videa