Šlechtová aspiruje na dno Twitteru. Ministryně tu řeší už i záchodové prkénko

Autor: kal - 
31. července 2016
18:10

Vzpomínáte si na fotku vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), jak močí do mušle na festivalu? Možná i od něj si vzala „mustr“ ministryně za hnutí ANO Karla Šlechtová, která má na starosti místní rozvoj. K fotce, jak se přes plot mazlí s krávami a býky na pastvě, si připsala, že má nové prkénko na WC. A že to třeba někoho zajímá.

Ministři vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) si sociální síť Twitter poměrně osvojili. Pravda, byly tu kiksy jako ten ministra dopravy Dana Ťoka, který po tragédii ve Studénce loni lamentoval, že část vlády na trati nabírá zpoždění. Ale jinak na sociální síti dávají členové kabinetu především vědět, co se jim povedlo, kde jsou nebo se snaží rychle reagovat na nové události i výroky svých kolegů.

Solidní „tandem“ vytvořili už ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a zmíněný Andrej Babiš (ANO), kteří si tu vyměňují peprné útoky především kvůli reorganizaci policie. Ministr financí nabízel podobné třenice také dříve s ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem (ČSSD) ohledně financování zdravotnictví.

Ale ministryně Karla Šlechtová ve stylu komunikace a témat, která řeší na sociálních sítích, aktuálně vyčnívá. I ona tu přidávala jeden příspěvek za druhým k aktualitám, jako byl teroristický útok v Nice nebo adopce dětí partnerů u homosexuálů. Ale teď si na Twitter „hodila“ fotku s turem domácím na pastvině, ke které si připsala: „Krávy i býci jsou prima. Věří anebo ne. Jako ministr se zpovídám za vše. Mám nové prkénko na WC, třeba to někoho zajímá.“

Ministryně Šlechtová řeší samozřejmě i běžnou agendu svého rezortu – místní rozvoj vyloučené lokality nebo problémy v pohřebnictví. Podívejte se:

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 31. července 2016 20:22 )

Verzejne moczeni je ve vychodni europje normal

1pravda1 ( 31. července 2016 18:25 )

Uvidíme Chovanče, co na tu vaši prasárnu s reorganizací policie řekne vyšetřovací komise a doufám, že již brzy se s Tuhým, co neumí ani řídit podle předpisů, odporoučíte do háje. Není špatný ten, kdo na svinstvo upozorní ale ten, kdo za souhlasu premiéra Sobotky podepíše. Prostě jste si šli s Tuhým na ruku i když oba z jiných důvodů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud