Konvičku opouští jeho pravá ruka: Hampl končí ve vedení Bloku proti islámu

Autor: Václav Lang - 
22. dubna 2016
17:50

Sociolog Petr Hampl, který se měl původně ucházet za Blok proti islámu Martina Konvičky o post středočeského hejtmana, se nakonec krajských voleb vůbec nezúčastní. Bylo prý nad jeho síly zvládnout tak velký region, a tak bude raději kandidovat jen na senátora. Zároveň se rozhodl odejít z vedení antiislámského hnutí.

„Po několika týdnech intenzivní kampaně se ukazuje, že je nad moje síly zvládnout tak rozsáhlý region, jakým jsou střední Čechy, region, který má 1 300 000 obyvatel, kteří jsou navíc rozmístěni na relativně velké ploše,“ vysvětlil Hampl své důvody.

„Proto jsem se rozhodl pro racionálnější strategii – zaměřit všechny síly na takovou oblast, která se zvládnout dá. A tou oblastí je senátní obvod Beroun. Abych mohl věnovat berounským maximum času, připravuji taky odstoupení z pozice místopředsedy Bloku proti islámu,“ dodal.

Pro Martina Konvičku je to tak další rána v krátké době. Svou druhou nejvýraznější tvář totiž hnutí ztrácí krátce poté, co byl jeho hlavní představitel, Konvička, obžalován z podněcování k nenávisti.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

dzambulka007 ( 24. dubna 2016 15:53 )

;- Konvička je blb, který se jenom zviditelńuje, i když na správné straně, ale Bloku tak leda škodí. Hampl je chytrý chlap, který děla dojem poctivého člověka.

1912 ( 23. dubna 2016 14:47 )

VŠAK SE DOČKÁŠ !!!

sendrasak ( 23. dubna 2016 10:14 )

Jaký boj proti islamizaci ty idio.te, vždyť tu skoro žádní muslimové nejsou, ani k nám nechtějí.

1912 ( 23. dubna 2016 06:24 )

KAŽDÁ ZDE NOVÁ STRANA A TO NYNÍ KTERÁ BOJUJE PROTI ISLAMIZACI EU TAK SE O TO ROŠTĚPENÍ POSTARAJÍ BUD TAJNÉ SLUŽBY KTERÉ JSOU PLACENÍ US DOLARY VĚŘTE ŽE JIŽ ANI NÁŠ STÁT NEŘÍDÍ POLITICI ALE ZLOČINCI US A JEHO SPOLUPRACOVNÍCI ČI NAŠI ZRÁDCI CO POCHLEBUJI TĚM VÁLEČNÝM ZLOČINCŮM ZA KRVAVÝ DOLAR !!

aIena666 ( 22. dubna 2016 23:33 )

Je to jen obyčejná pípa

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud