Kateřina Klasnová porodila: S Vítem Bártou má dceru Amálku

Autor: kle - 
24. 3. 2016
19:42

Bývalé poslankyni Věcí veřejných Kateřině Klasnové (38) a exministru dopravy Vítu Bártovi (42) se ve čtvrtek 24. března 2016 narodila dcera Amálka. Blesku to prozradila přímo Kateřina Klasnová. To, že bývalí politici plánují rodinu, prozradila Klasnová Blesku již před Vánocemi.

„Amálka se narodila dnes. Váží 2,9 kilogramu a měří 49 centimetrů. Po tatínkovi získala příjmení Bártová," prozradila Klasnová Blesku.

Amálka Bártová se Kateřině Klasnové a Vítu Bártovi narodila 24. března 2016Amálka Bártová se Kateřině Klasnové a Vítu Bártovi narodila 24. března 2016 | archiv Kateřiny Klasnové

O tom, že bývalí čelní představitelé Věcí veřejných plánují rodinu, mluvila Klasnová již v prosinci. „Mám děti ráda a svoje dva synovce přímo nekriticky miluji. Klid nám oběma s manželem prospěl a rodinu samozřejmě plánujeme. Vzhledem k tomu, že bychom si ji rádi založili dříve, než půjdeme do důchodu, tak oba doufáme, že příští Vánoce už oslavíme ve třech,“ řekla tehdy.

Kateřina Klasnová a Vít Bárta se vzali 10. července 2010 po osmiletém vztahu.

Z fotoarchivu Kateřiny Klasnové:

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa