Kalousek nevyloučil vládu TOP 09 a ANO v Praze. Nevidí ji ale jako perspektivní

Miroslav Kalousek ve Studiu Blesk
Autor: Václav Lang - 
12. 11. 2015
11:49

1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek sice nepovažuje případnou koalici TOP 09 a hnutí ANO na pražském magistrátu za perspektivní. Vadí mu zejména častá změna postojů hnutí a názorové obraty „o 180 stupňů“. Ve Studiu Blesk ale zároveň spolupráci nevyloučil, stejně jako den před ním předseda ANO Andrej Babiš.

Po rozpadu magistrátní koalice ANO změnilo názor a připustilo, že se začne bavit o spojenectví s TOP 09. Přitom nevraživost mezi lídry obou stran, Andrejem Babišem a Miroslavem Kalouskem, je dobře známá.

Kalousek v rozhovoru pro Blesk.cz řekl, že o spolupráci na magistrátu rozhoduje pražská organizace a pražský poslanecký klub TOP 09, takže jim nebude bránit se s babišovci sejít. „Jenom jim zdvořile doporučuji, ať berou s velkou rezervou, co jim kolegové řeknou, protože to, co jim dneska řeknou, nemusí zítra platit,“ prohlásil.

Hnutí ANO jako partnera by se prý obával a koalici s ním nepovažuje za perspektivní, ale zároveň ji nevyloučil. „Spekulaci si nemohu dovolit,“ odpověděl na dotaz, co by se dělo, kdyby pražská TOP 09 spolupráci s ANO prosazovala.

Co si myslí Miroslav Kalousek o případné koalici s hnutím ANO na magistrátu? Podívejte se na rozhovor:

Video Miroslav Kalousek o ANO - Lukáš Červený, Václav Lang

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

bezdrat ( 12. listopadu 2015 17:25 )

 Tak co? ví někdo??????? http://www.novinky.cz/domaci/386188-nevideli-jste-milose-top-09-hleda-svedky-zemanovy -ucasti-na-demonstraci-v-listopadu-1989.html

moiaza ( 12. listopadu 2015 16:56 )

 Tento lidovecký Jidáš připustí koalici s čertem, ďáblem a klidně i s Paroubkovými marťany.

balika ( 12. listopadu 2015 14:48 )

 A já nevylučuji, že Kalous skončí na Mírově.

frantacizek ( 12. listopadu 2015 13:56 )

 aaa tak už si toho neléčeného alkoholika a latentního komunistu Andrej koupil

petrfanda ( 12. listopadu 2015 13:48 )

https://www.youtube.com/watch?v=2T6UNXvcDu4

Zobrazit celou diskusi
Další videa