Papaláš Štrougal slavil 91. narozeniny: Limuzína za milion připravena, soudruhu předsedo

Autor: Vera Renovica - 
20. října 2015
16:18

Socialisticky pracovat, socialisticky žít! To byl slogan režimu, v němž byl Lubomír Štrougal 18 let předsedou vlády. Jenže limuzína, která ho včera přivezla na utajenou oslavu 91. narozenin, byla symbolem kapitalismu…

Na pražském Karlově náměstí v pondělí odpoledne zastavilo nenápadné suzuki. Za volantem seděla Štrougalova manželka Miloslava (73). Vratkou chůzí z něho o berlích vylezl bývalý papaláš Štrougal.

A nasedl do přistavené limuzíny značky Mercedes, která jej odvezla o zhruba 150 metrů dál k restauraci v Žitné ulici. V jejím salonku pak ve čtyřčlenné společnosti oslavil životní jubileum. Po dvou hodinách jej luxusní vůz zase vyzvedl.

Že by střídal auta kvůli tomu, aby ho sousedé na pražském Proseku nepomluvili za papalášské manýry? Případně nepojali podezření na utajený majetek?

Anebo jen neznámý mecenáš Štrougala odvezl, aby jeho manželka mohla v klidu zaparkovat? Záhadu Blesku neobjasnil ani oslavencův dlouholetý kamarád, bývalý generální tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš (93) – měl vypnutý telefon.

mandat ( 2. května 2016 23:16 )

Jakto, ze jeste zije ????????????

ginna15 ( 4. února 2016 10:52 )

Štrougal byl třída, takové politiky náš národ potřebuje, ne tyhle zkorumpovane anarchisticke lízače amerických smradlavych ři.tí jako je Dienstbier, Sobotka a spol. Uzavřený hranice, klid, jistota, to se žilo. Jako prej kazdej spravnej spinavej muslimskej podvraťák musí aspoň jednou za svůj svins.kej život do Mekky,tak kazdej spravnej Čech by se měl alespoň jednou za život vychc.at na hrobě největšího zločince v historii našeho národa Havla,¨KLAUSE,Topolánka a stovky dalších ODSsáckých zločinců!!!

borjar ( 20. října 2015 20:08 )

Nevíte někdo o kolik zvednou důchod ???

balika ( 20. října 2015 19:53 )

plácáte chujoviny,morální dno je tu právě teď. Na této diskusi jen malý vzorek, nenávist mezi lidmi nikdy v této republice nebyla taková jako dnes.

ejvm1712 ( 20. října 2015 19:49 )

Seru na Štrougala a na jeho žvanec v restauravi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud