Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Co dělal prezident Zeman o prázdninách? Odpočíval a vymýšlel si epitaf na náhrobek!

Autor: dce, ČTK - 
30. srpna 2015
18:14

V létě prázdninoval i prezident Miloš Zeman. V rozhovoru z Lán prozradil, čemu se celé léto věnoval. A trošku hořkosladce si zavtipkoval o svém věku a prozradil, že nějaký čas zabil i vymýšlením epitafu na svůj náhrobek.

Dva měsíce prázdnin se dají strávit mnoha způsoby. Prezident Miloš Zeman prozradil, že si léto užíval náležitě, a to ve znamení relaxu a sluníčka. Dovolenou jsem měl rozdělenou do dvou částí, první jsem strávil na Vysočině, kromě jiného jsem navštívil všechny přátele, které jsem rok kvůli nedostatku času zanedbával. A druhou část jsem strávil v Lánech,“ řekl Zeman v Prezidentském Pressklubu. 

V pořadu Frekvence 1 na téma léto a tak trošku i podzim (života) i zavtipkoval. „Ale bylo takové vedro, že jsem nemohl vyvíjet žádnou velkou aktivitu, tak jsem četl a přemýšlel. Vymyslel jsem něco, s čím se musím pochlubit. Protože mi je 71 a protože pravděpodobnost dožití je 75 let pro průměrného muže, tak jsem si už vymyslel epitaf na náhrobní kámen,“ prozradil prezident.

A jak epitaf zní? „Zde leží člověk, který každého blbce rozzuřil do nepříčetnosti.“ Za blbce český prezident nepovažuje člověka s opačným názorem, ale toho, kdo názor nemá a jenom nadává. Stačí se projít internetovým světem a člověk zjistí, že blbců je hodně, dodal Zeman.

Kromě léta ale prezident zmínil i notorická témata jako uprchlíci a rizika s nimi spojená.

Video Rozhovor Zeman - Teplice - Blesk
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

abzk ( 31. srpna 2015 14:16 )

Brečíš takhle nad každým ze statisíců mrtvých dětí denně nebo jenom nad "chudáky" uprchlíky záměrně emotivně, z důvodu ovlivnění názorů, naservírovanými?

aluman ( 31. srpna 2015 12:52 )

nic jsi nepochopil.....

e.44 ( 31. srpna 2015 12:29 )

Tobě dochází vždycky všechno pozdě a stejně blbě.

aluman ( 31. srpna 2015 12:20 )

Bylo by k podivu, kdyby ti to vadilo, když ti nevaděj všechny ostatní Zemanovy excesy na všech úrovních. Vždyť pouze přidal další, který dost přesně vystihuje jeho odpornou povahu a otřesné vlastnosti.

aluman ( 31. srpna 2015 12:18 )

přesně a výstižně napsáno

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa