To se líbí Škromachovi: Němčouři se neměli odsouvat, ale postřílet!

Autor: shp - 
23. května 2015
21:31

Jeho revírem jsou sociální sítě, tempo, jakým je zásobuje selfie fotkami a statusy, je vražedné. Řeč není o nikom jiném než postrachu Facebooku Zdeňku Škromachovi. Tentokrát na sebe upozornil „lajkem,“ který dal kontroverznímu statusu »Němčouři se neměli odsouvat, ale postřílet,« uvedl web Echo24.cz.

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach už v úterý komentoval na Facebooku vyjádření jihomoravského hejtmana Michala Haška, jenž kritizoval omluvu brněnského zastupitelstva za poválečný odsun Němců. „Vypráskat tyto kolaboranty,“ napsal, příspěvek však následně smazal.

Teď ale Škromach přitvrdil. „Pořád jsem nepochopila, proč se Brno bude omlouvat. Asi za ta nacisty páchaná zvěrstva na našich spoluobčanech. Neměli se Němčouři odsouvat, ale postřílet,“ je celé znění drsného komentáře ženy na adresu sudetských Němců. A právě jemu věnoval Škromach „lajk.“ Jde mu snad o provokaci?

Škromach, proslulý svou oblibou v selfie, se přitom již za svoje výroky o kolaborantech už veřejně omluvil. V internetové televizi DVTV prohlásil, že je psal pod vlivem emocí. Rozhodnutí brněnských zastupitelů pak prý kritizoval proto, že mu přišlo nevyvážené. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

byvalyvoliccssd4 ( 26. května 2015 12:06 )

Pokud blokují oranžové šmejdy, jako jsi ty, potom je to záslužný čin. 

kobyla1 ( 25. května 2015 19:33 )

Vypadá to, že už tady admini zavedli to co na Novinkách. Smějí se vložit jen dva komentáře, ikdyž mi to spíš přijde, že mě admin blokuje, protože se mu nelíbí, že napíšu pravdu a to je něco, co se těm fašistickým , prodejným zmetkům z redakce nelíbí. Tak jen tak dál vy prasata prodejný. Jste horší než komunisti......prý svoboda a demokracie.....tomu bych se jen zasmál vy svi.ně

1912 ( 25. května 2015 15:02 )

Další tulpas na post presidenta proboha lidi pamatujte si ho a dobře co je to za v ... !!!

kobyla1 ( 24. května 2015 20:17 )

knut-hamsun: Máš nějaký jiný rozumný argument debile, nebo si si jen přišel polechtat ego?

handgood ( 24. května 2015 19:58 )

Škromachu, poraď svému dvojčeti, představiteli Sudetoněmeckého krajanského sdružení Berndu Posseltovi, jak se ti podařilo zhubnout. Před pár lety jste si byli podobni jako dvojčata. Teď jste si podobni v nesmiřitelných názorech.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud