Škromach nafotil sérii velikonočních selfie: Bazének vyměnil za králíčka

Autor: simao - 
6. dubna 2015
20:01

Mezi politiky, kteří se v pondělí pochlubili svou velikonoční náladou, se přidal i senátor Zdeněk Škromach. Jak jinak než oblíbenou selfie. Jenže se nezastavil tentokrát jen u jednoho snímku. Oblíbený bazének vyměnil za králíčka, kraslice, pomlázku a zlatý déšť.

Čeští politici si Velikonoční pondělí užívali různě. Řada z nich využila volného času na to, aby byla s rodinami. Pletli pomlázky, šli koledovat.

Platilo to třeba pro Petra Gazdíka (STAN), lidovce Pavla Bělobrádka a Mariana Jurečku či šéfa Sněmovny Pavla Hamáčka (ČSSD), kteří se pochlubili svými fotkami. Jen Tomio Okamura vyrazil do zahraničí s partnerkou Monikou Talašovou - na výlet do Rakouska.

To senátor Zdeněk Škromach přistoupil k Velikonocům po svém. Nafotil hned sérii selfie! Škromach je přitom podobnými snímky známý, selfie fotí, kde se dá. Nejznámější je jeho snímek od bazénku, ale i v poslední době jich vznikla řádka, třeba při zatmění Slunce.

Na sociálních sítích však byli na Velikonoční pondělí aktivní i další politici. Alena Gajdůšková (ČSSD) upozornila na to, že letošní Velikonoce byly na řadě míst spojené dokonce se sněhem.

Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) prozradil, že si u své manželky „koleduje“ nejen na Velikonoce.

Velikonočně se nezapomněl vyfotit ani další český člen europarlamentu Petr Mach, šéf Svobodných. Tomu se však vlastnoručně umotaná pomlázka příliš nepodařila...

Vedle politiků se však do velikonočních statusů a fotek pouštěly i další české osobnosti. Třeba tenistka Petra Kvitová či kuchař Roman Vaněk.

Na tyhle Velikonoce naopak nebude v nejlepším vzpomínat Jaromír Bosák. „Velikonoce? Angína, krk v ohni, župan, horečka, aspirin, postel, čaj, pocení, ztráta hlasu a tak vůbec... fujtajksl,“ postěžoval si oblíbený sportovní komentátor.

A aby nebylo snímků z Twitteru málo, malí koledníci přišli i za Ornellou Koktovou (dříve Štikovou), manželkou Josefa Kokty.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

henryj ( 7. dubna 2015 07:01 )

Kdyby se redakce V.Y.S.R.A.La na toho traktoristu inženýra myslím,že by nebylo tolik povyku pro nic.Asi se mu někdo chce zavděčit,či si jenom předplatil svou ikonu v BULVÁRKU.Já si kupuji tento plátek proto,že DIKOBRAZ a jiné satirické tiskoviny NEJSOU na českém trhu.

karlos107 ( 7. dubna 2015 06:07 )

Proč selfie vy buzeranti od novin ?? Donedávna to byl autoportrét... kurvíte češtinu kde se dá ***i !!!!

plysovykozisek ( 7. dubna 2015 00:09 )

 Na Škromacha jsem alergickej.

.nicnezpravda ( 6. dubna 2015 23:07 )

Ještě štěstí že mě politika nebere

pgga ( 6. dubna 2015 22:45 )

Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum" Monika Mac Donagh tak, už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi) Google o Monice MDP 1. Bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University (protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus. 2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha. 3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem a po jeho rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi ? 4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (narodila se v Paříži, kde M.Pajerová žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Haj em. 5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je "Biomasa" Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christianu Jacques). Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou - nevlastní sestrou Jiřího Dien stbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem ex-prezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml. (protizemanovská klika v ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americ ký státní občan. Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičkové kampaně proti Zemanovi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud