Neděle 3. prosince 2023
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Zataženo, sněžení -2°C

Nejmladší ministr vyvedl syny, Gazdík si dal panáka, Bělobrádek paruku: Velikonoce politiků

Politici na pomlázce: Jurečka šel se syny, Gazdík si dal panáka, Bělobrádek nasadil modrou paruku
Politici na pomlázce: Jurečka šel se syny, Gazdík si dal panáka, Bělobrádek nasadil modrou paruku  (Autor: Facebook, Twitter)
Autor: Jaroslav Šimáček - 
6. dubna 2015
15:45

Jako řada dalších koledníků dostal i Petr Gazdík za velikonoční vyšupání panáka, pondělní svátek si pak užila i řada dalších politiků. Vicepremiér Bělobrádek nasadil modrou paruku, ministr Jurečka vyrazil na koledu se syny, rodině se doma věnoval i šéf Sněmovny Hamáček. Tomio Okamura naopak vyvezl partnerku do zahraničí. Kam?

„Velikonoce považuji za největší svátky v roce a ty letošní jsou opravdu krásné. Velikonoční pondělí je závěr s pěknou lidovou tradicí. Děvčata symbolicky vymrskáme, aby byla celý rok zdravá, krásná a pilná,“ napsal Blesk.cz ministr zemědělství Marian Jurečka, který vyrazil na pomlázku se svými syny. Celkem má 4 děti.

Velikonoce 2015: Ministr zemědělství Marian Jurečka se syny Velikonoce 2015: Ministr zemědělství Marian Jurečka se syny | Archiv Blesku

Pomlázku si přitom užili i další politici. Také se syny ji upletl šéf Sněmovny Pavel Hamáček (ČSSD), její místopředseda Petr Gazdík (STAN) pak Blesk.cz zaslal fotku, jak místo vajíčka dostal jinou odměnu – panáka. Což je však již česká tradice.

Velikonoce 2015: Petr Gazdík z Topky. S pomlázkou a panákem Velikonoce 2015: Petr Gazdík z Topky. S pomlázkou a panákem | Archiv Blesku

Velikonoce 2015: Jan Hamáček plete se syny pomlázku Velikonoce 2015: Jan Hamáček plete se syny pomlázku | Archiv Jana Hamáčka

O Velikonocích se však děly u politiků i různé podivnosti. Šéf lidovců Pavel Bělobrádek nasadil modrou paruku, velikonoční foto umístil na svůj Twitter a napsal k němu „Odplata za holčičí koledu z minulého týdne“. Na Facebooku manželky poslance za ANO Martina Komárka Petry se pak objevilo foto přímo z „akce“. „Moje vypráskaná máma,“ napsala paní Petra ke snímku, na kterém se do šupačky vášnivě položil právě Komárek. 

Moje vypráskaná máma.

Posted by Petra Komárková on 6. duben 2015

To Tomio Okamura využil velikonočního volna k tomu, aby vyrazil za hranice. Do Rakouska vyvezl svou mladou a pohlednou partnerku Moniku Talašovou. „Velikonoce jsme strávili v Rakousku, na fotografii stojíme před muzeem Franze Josefa a Alžběty Bavorské v Bad Ischlu. Monika a Tomio,“ vzkázal zamilovaný pár. Okamura tak mohl alespoň na chvíli vystřídat chmurné myšlenky na rozpad Úsvitu za příjemnější po boku své milé, i když počasí bylo zhruba takové jako situace v jeho straně. Větrné a mrazivé.

Velikonoce Tomia Okamury: Partnerku Moniku vyvezl do Rakouska Velikonoce Tomia Okamury: Partnerku Moniku vyvezl do Rakouska | Archiv Tomia Okamury

henryj ( 7. dubna 2015 07:27 )

Gazdík,je to jenom obyčejný pasáček koz ze Zlína .Takového OHONA skutečne nebylo zapotřebí v tom panoptiku odpadlíků.

radkapatka2014 ( 6. dubna 2015 17:58 )

Taky je mi z nich nevolno, cpou je sem i o svátcích !

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud