Babiš v USA: Moniku vyvedl na Broadway a koupil jí sexy botky

Autor: Eva Pospíšilová - 
16. dubna 2015
13:31

Proč opíjet lidi koblihou: České hospodářství postavím na nohy pomocí podpatků! Podobný nápad se možná usadil v hlavě Andreje Babiše (60, ANO), když vyvedl partnerku Moniku (40) na muzikál Kinky boots (Sexy botky) na Broadwayi.

A sexy blondýnka před newyorským Al Hirschfeld Theatre jen zářila: „Bylo to naprosto úžasné, opravdu velký zážitek,“ netajila se po večerním úterním představení. A Babiš jí dával za pravdu.

„Fakt to bylo skvělé,“ řekl po zhlédnutí jednoho z nejslavnějších muzikálů, na kterém se autorsky podílela i proslulá zpěvačka Cyndi Lauper.

Mozková kalkulačka miliardáře a ministra financí mezitím jela na plné obrátky. Nezpracovávala samozřejmě cenu 2 lístků, která se tady pohybuje od 2 do 7 tisíc korun, ale inspiraci z děje muzikálu.

Jde v něm o to, že krachující fabriku zachrání nápad šít svůdné střevíčky na jehlách pro transvestity. Možná se tedy ve Zlíně dočkají rozšíření výroby a stomiliardový deficit státního rozpočtu zúžení…

Volal Obama

Ambasádou půjčený cadillac byl po představení už v garáži, a tak Babiš jako pan Božský ze Sexu ve městě spěchal mávnout na žlutý taxík, aby se s Monikou uložil do pěti hvězd hotelu Mandarin Oriental.

I přes den měl totiž ministr v New Yorku pěknou hoňku. Zvládl třeba oběd na Columbia University pořádaný Janem Švejnarem, setkání s krajany či exstarostou New Yorku Michaelem Bloombergem, kterému v závěru schůzky volal americký prezident Barack Obama. „Je ohromné, jaké ten muž má kontakty, co všechno dokázal," řekl Blesku Babiš a dodal, že kolegu miliardáře pozval do Prahy.

Z New Yorku se včera český vicepremiér přesunul vlakem do Washingtonu, kde se zdrží do pátku. Potkat by se tu měl třeba s předsedou Rady ekonomických poradců Bílého domu Jasonem Furmanem či s Madeleine Albright. Návštěvu Washingtonu ukončí večeří ministrů financí a guvernérů centrálních bank.

Video Babiš si stěžoval krajanům v USA: Doma mě mají za nepřítele státu! - Ladislav Křivan

tomik007 ( 16. dubna 2015 18:49 )

tam se nedostane...

tomik007 ( 16. dubna 2015 18:48 )

STREJDA Z NITRY na brodwaji

kajenka52 ( 16. dubna 2015 18:39 )

Babiš išiel vyjednať TTTIP aby kura boli bakelitové a zelenina gumenná hahahahah Zapredal sa USA za špinavý dolár

janejaneja ( 16. dubna 2015 16:46 )

mememumu ( 16. dubna 2015 16:01 )

Nepotřeboval, milý mamlásku, nepotřeboval. A už vůbe cnevím, proč tady hýkáš o Němcové, protože ta neschvalovala ani Zemanovu cestu za náckama.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud