Mynářova vila pro Alex: Kup za hubičku od Janouškova advokáta!

Autor: simao - 
5. 1. 2015
15:28

Kolik stála pražská vila, kterou pořídil hradní kancléř Vratislav Mynář? Částka za dům ve Strašnicích byla tajemstvím. Společně se svou těhotnou partnerkou se však Mynář může těšit na stěhování do vily, která jej přišla na 5,5 milionu korun! Koupil ji navíc od advokáta Romana Janouška.

Prodávajícím vily ve Slunečné ulici v Praze je totiž podle zjištění Blesku advokát Vít Široký. Ač se to na první pohled nemusí zdát, 5,5 milionu korun není zas tak závratná suma. Mynáře vyšla koupě ještě levně. Domy v této lokalitě se totiž podle realitních serverů prodávají zhruba od šesti milionů výš. A najdou se i o poznání vyšší částky, dosahující až 25 milionů. „Koupil to za hubičku,“ shodli se Bleskem oslovení realitní experti.

Když Blesk.cz hledal v nabídkách realitních kanceláří v této oblasti, našel jen 600 metrů daleko jinou, menší vilu, která stála o čtyři miliony víc! 9,5 milionů korun. V potaz je však samozřejmě nutné brát i to, že Mynářovu novou vilu čeká částečná rekonstrukce. A tak do ní ještě nový majitel bude muset „nasypat“ další prostředky. 

Jde přitom o rozlehlou nemovitost. Co Janouškův advokát Mynářovi vlastně přesně prodal? Dvě parcely, jednu zastavěnou s domem a nádvořím o výměře 141 metrů čtverečních, druhou se zahradou o výměře 591 metrů čtverečních.

Zemanův kancléř Mynář přitom stále ještě nemá trvalé bydliště v Praze, ale v Osvětimanech ve Zlínském kraji. V české metropoli si však nyní pořídil bydlení, které bude patrně domovem pro něj i jeho novou rodinu. S moderátorkou Alexandrou Noskovou totiž čekají miminko.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

kukuku ( 7. ledna 2015 07:59 )

A neplatí totéž o Havlovi a Klausovi ? A o té "hrozné hlouposti" i o Tobě ?

id11 ( 6. ledna 2015 13:52 )

samej levičák a komouš

katkom ( 6. ledna 2015 12:26 )

Všechno kolem našeho drahého prdezidenta zavání zlodějnou, tunelováním, bolševizmem a hroznou hloupostí.

pepen ( 6. ledna 2015 06:58 )

To že Mlynář koupil vilu za 4,5 mega!!!!V Česku je to přece normální....Oni si tu budou dělat co budou chtít!!!!Díky vám-stačí si přečíst diskusi k tomuto článku!!!!Žijí tu strašní kreténi,dementi!!!!Měli by to zrušit!!!Je to samej úchyl vymaštěnej!!!!

id11 ( 6. ledna 2015 04:45 )

Ano, sušenky a rajčata..

Zobrazit celou diskusi
Další videa