Zemanův kancléř Mynář: Bude otcem, ale přijde o práci?!

Autor: simao - 
18. 12. 2014
20:01

S televizní moderátorkou Alexandrou Noskovou čekají miminko. Kancléř Vratislav Mynář však žije v nejistotě. Již delší dobu se spekuluje o tom, že se pod ním na Hradě hýbá židle. Mynář se stane otcem, kvůli chybějící bezpečnostní prověrce však může být bez zaměstnání! O jména jeho možných nástupců se spekuluje i v době, kdy je krásná Alex v očekávání.  

Když byl premiérem Jiří Rusnok, vedl mu Radek Augustin (37) Úřad vlády. Nyní by se tento politik ze Strany práv občanů mohl podle Echo24.cz stát nástupcem Vratislava Mynáře na postu hradního kancléře! "O Radku Augustinovi se mluví, zvládl by to. Rozhodnutí ale bude čistě na prezidentovi. Intenzivně to řeší," uvedl zdroj Echo24.cz.

V souvislosti s výměnou Zemanova kancléře se však již v minulosti objevilo více jmen. Budí to zdání, že Mynářova pozice není vůbec pevná. Co mu škodí? Je to stále stejná písnička, chybějící bezpečnostní prověrka.

Video Hradní kancléř zažádal o prověrku - Vera Renovica

Mynář se tím, že se objevují jména jeho možných nástupců, nenechává rozhodit. "Chybí snad už jen Ferda Mravenec," glosoval spekulace Zemanův kancléř, který však má i další starosti. Tentokrát ryze osobního charakteru.

Mynářova partnerka Alexandra Nosková, známá ze zpravodajství České televize, je těhotná! Podle kolegů Noskové jde o rizikové těhotenství, Mynář to na dotaz Blesku popřel. Narození dítěte očekávají v červnu. "Já bych byl rád, kdyby prověrka byla předtím, než se potomek narodí," uvedl Mynář.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

dandova ( 19. prosince 2014 12:12 )

Však on dopadne do měkkýho.

havran2 ( 19. prosince 2014 08:32 )

TEN UŽ TAM NEMÁ DÁVNO CO DĚLAT,ASI HO CHRÁNÍ ZEMAN.

zwil ( 18. prosince 2014 20:59 )

Já bych byla ráda, kdyby tento nekompetentní funkcionář už konečně skončil. Kde to jsme, že může zastávat takový úřad a nesplňovat pro to všechny předpoklady. Bude zajímavé sledovat, zda spolu s prací přijde i o tu svou nádheru v jináči - přestane být zajímavým, rádoby mocným a zůstane mu jen nevalný vzhled...nu což, kdo chce kam, pomozme mu tam!

erene ( 18. prosince 2014 20:57 )

tak to si Alex najde pro dítě jinýho tatínka !

Zobrazit celou diskusi
Další videa