Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Zataženo, déšť 11°C

Rvačka kvůli Zemanovi! Takhle se jeho příznivci prali s odpůrcem prezidenta

Autor: Tomáš Lamberský, ČTK - 
18. listopadu 2014
05:15

Vstoupit mezi rozvášněné zemanovce se nevyplácí! Odpůrce prezidenta Miloše Zemana, který chtěl promluvit na akci uspořádané na jeho podporu, byl odporoučen na zem.

Muž, který nesouhlasí s názory prezidenta Zemana, se pokusil včera na pražském Klárově během projevu senátora a předsedy Strany práv občanů Jana Veleby dostat k mikrofonu.

Prezidentovi příznivci ho z pódia strhli a začali křičet „Policie, policie“. Ta během okamžiku zasáhla.

„Chtěl jsem jim vysvětlit, že pan prezident nemá pravdu s tím, co tvrdí o Pussy Riot,“ řekl muž a šel. Veleba k incidentu dodal, že skutečný názor lidí na prezidenta vyjadřuje především jeho nedávná návštěva Moravskoslezského kraje, kam se Zemanem chodily debatovat tisíce lidí.

Akce podporovatelů pak pokračovala za skandování hesla »Prezidenta nedáme!«, kdy dav několika desítek lidí nad hlavami mával transparenty »Miloši, jsme s tebou« nebo »Hanba pražské lumpen-kavárně«.

Video Zprávy: Výprask pro Zemana nejen za k*ndy! A „zloděj“ Klaus"? - Redakce Blesk TV

 

Červená karta i v Brně

Tábor Zemanových odpůrců však byl včera mnohem početnější. A to nejen v Praze, kam vyrazily proti Zemanovi demonstrovat tisíce lidí. Symbolickou červenou kartu přišli ukázat prezidentovi Miloši Zemanovi také lidé v Brně. Na Malinovského náměstí se jich sešlo na 500.

Protestovali tak proti tomu, jak Zeman zastupuje Česko v zahraničí, jak hovoří o lidských právech a jak se veřejně vyjadřuje i na domácí půdě.

Na jednom z transparentů dali rovnítko mezi snímky Zemana a posledního komunistického prezidenta Gustáva Husáka a mezi pojmy stabilizace a normalizace.

Na červené karty pak lidé psali vzkazy a vhodili je do krabice, která bude odeslána na Hrad. Mnozí také podepisovali petici za Zemanovo odstoupení.

dzery ( 18. listopadu 2014 12:02 )

Nemoc?

doodledoctor ( 18. listopadu 2014 11:22 )

Už je načase, aby nějaký odborník odhalil jeho skutečnou nemoc. Aby to nakonec nebyla láska k Rusku.

lukreciaborgia ( 18. listopadu 2014 11:19 )

santixkauz-já bych ti tak ráda odpověděla anebo s tebou diskutovala,ale já ti nerozumím.Nevím v jakém nářečí mluvíš.Kdybys mluvil v nějakém cizím jazyce,tak si přepnu na překladač a diskutuji,ale toto nářečí mi nic nebere.Co je šušňove,blváru HitlerBuzerant Prtinovi,Janovič vyserleba,probůh odkud jsi?Můžeš to přeložit???

handgood ( 18. listopadu 2014 11:18 )

Zřejmě na tom, co prohlašuje Cibulka, je přece jenom něco pravdy. Revoluce byla umožněna od soudruhů z Moskvy, a Cibulkovi byly podstrčeny seznamy agentů a činitelů STB jenom proto, aby tito lidé byli vyloučeni z privatizace a veřejných funkcí, tohle on sám totiž tvrdí. To se jim opravdu povedlo. Tu privatizaci pak provedli lidé spojení s Ruskem a jeho zájmy. Zeman tuto poitiku obratně předvádí, podobně jako slon v porcelánu. Někteří jeho zástánci zde poukazují, že průvod červených karet mu zorganizovala pravice. To ani nemusela, vždyť i úplně tupý blb pozná, že s tím člověkem není něco v pořádku, a pořád se to stupňuje.

lukreciaborgia ( 18. listopadu 2014 11:11 )

pablo 41-to neřeš.Měli by řešit například kriminalitu a né vykopávky nějakého faráře,staré 60-65 let.Tímto se bude zabývat naše kriminálka.To nám pomůže.Dále zbytečný Senát,cikány a jiné.Měli by řešit současnost a né minulost.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud