Šéf lidovců Bělobrádek se raduje: Stal se otcem!

Autor: vlb, ČTK - 
5. 7. 2014
13:58

Přírůstek v rodině slaví místopředseda vlády a šéf lidovců Pavel Bělobrádek (37). „V pátek se nám narodila Anežka,“ napsal dojatý politik na svůj profil na sociální síti Facebook a spustil tak lavinu gratulací.

Manželka Jana i dcerka se prý těší dobrému zdraví, a aby nikdo nebyl na pochybách, pochlubil se Bělobrádek i ukázkovými mírami miminka: dcerka po narození váží 3,58 kg, a měří 51 cm.

Jedná se o další životní zlom politika, který v posledních čtyřech letech zažívá velké množství životních úspěchů. Na podzim roku 2010 se vystudovaný veterinář stal předsedou KDU-ČSL, rok nato se oženil a předloni se manželům narodilo první dítě.

Loni v říjnu se pak lidovci pod jeho vedením dokázali vrátit do Sněmovny a dokonce se dostali do vlády. V ní zastává Bělobrádek post místopředsedy pro vědu, výzkum a inovace. A vůbec se nenudí. Tento týden například nechal vyhodit půlku členů vládní rady pro vědu, která rozhoduje o miliardách korun určených na výzkum.

Doporučujeme
abzk ( 6. července 2014 12:32 )

Jo, jo, život je někdy sviňa, to máš pravdu. Ovšem tvé známé, na rozdíl od Bělobrádka, těžko něco vytýkat, když se jí nemoc projevila až po tom co už děti měla. Snad jenom jí doporučit aby poradila svým dětem aby si nechaly udělat v budoucnu i se svým partnerem, test na tyto rizikové faktory dřív než s ním zplodí dítě. Dneska jsou ty testy ještě "v plenkách" ale v budoucnu budou snad spolehlivější a přesnější.

jity ( 6. července 2014 12:06 )

No asi o tom něco víte, ale ona už děti měla když se ji ta nemoc projevila. Hlavně po druhém dítěti začala mít problémy. Holt život je někdy svi.ňa. Jak říkáte smolná náhoda asi zapracovala.

abzk ( 6. července 2014 11:33 )

Vždycky je někdo, kdo to má v rodině jako první. Když to napíšu zjednodušeně, tak jde o to, že rizikové faktory pro vznik tohoto onemocnění se náhdně "sbírají" po několik generací až se jich, v případě smolné náhody, u jednoho, v horším případě u obou rodičů, sejde tolik že zapříčiní vznik RS u jejich potomka. Ten potomek potom v sobě nese a svým potomkům předává všechny rizikové faktory zděděné po rodičích. Tedy tím, že se člověk u kterého se RS projevila, dál množí, zapřičiňuje přenosem rizikových faktorů četnější výskyt této nemoci do budoucna. Pokud takový člověk zplodí potomka s někým zcela nezatíženým rizikovými faktory, nemusí se nemoc (ale může) projevit u jeho přímého potomstva jelikož se rizikové faktory spojením s "čistým" jedincem "naředí", ovšem i tak jeho potomek v sobě rizikové faktory, tedy riziko onemocnění pro další potomky, nese dál. Proto se odpovědní lidé s RS nemnoží. Bohužel těch odpovědných je málo.

jity ( 6. července 2014 10:19 )

A proč moje známá, která toto onemocnění má přesto, že v jejich rodině co pamět sahá, nikdo nikdy nic takového neměl. Moc tomu nevěřím, že je to jen genetické, těch příčin bude asi více.

czrus ( 6. července 2014 08:34 )

KONECNE BUDE V CZ JESTE 1 POLITIK !!! ale makat nehdo nechce za 10 Kc , zachili CZ nebude met prachi aby zaplatili Russam PLIN a ROPU , a este musi platit NATO USA !

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa