První máj, lásky čas i pro Tomia Okamuru: Tahle olíbal svou sexy Moniku

Autor: vlb - 
1. 5. 2014
18:47

První máj, to u politiků nejsou jen proslovy a přesvědčování nerozhodnutých voličů. Své by o tom mohl vyprávět šéf Úsvitu Tomio Okamura (42), který na prvomájový mítink vzal svou sexy partnerku Moniku (23) a dal jí žhavý polibek!

„Lásko, pojď ke mně,“ přivolal politik svou lásku v pražské Stromovce a pod rozkvetlým stromem ji, jak velí tradice, políbil, aby do roka neuschla. Pár to ale rozhodně jen jako povinnost nebere. „Jsme velmi kontaktní, stále se jeden druhého dotýkáme,“ řekl s úsměvem Blesku Okamura. A jeho partnerka hned dodává: „Denně si dáváme takových třicet polibků!“

Pusa zvěčněná Bleskem je prý v daný den asi šestá v pořadí. „Teď si dáme ještě tak čtyři a zbylých dvacet si schováváme na noc,“ uzavírá téma Tomio a nezapomene na svou přítelkyni, která se při zmínce o blížící se vášnivé noci červená, laškovně mrknout.

Proč se 1. května líbáme?

Líbání na prvního máje pod rozkvetlým stromem není příliš starou tradicí. Říká se, že prvomájové políbení zaručí, že žena v dalším roce neuschne. Pokud ji muž políbí, zůstane i v dalším roce krásná, zdravá a plodná.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

fom983 ( 7. května 2014 19:15 )

terhrb ( 6. května 2014 17:39 )

Jedna z mála zpráv, které vysloveně neútočí na Tomia. Docela se tomu divím. Tomio má můj hlas už od prezidentských voleb a nikdo mi v tom nezabrání !

teroch ( 3. května 2014 00:06 )

Je super vidět, že jak Okamura, tak Samková jsou prostě normální lidé. Fandím

rudemen ( 2. května 2014 11:43 )

Tak je pěkné, že alespoň i nějaký politik drží české svátky a to mu je předhazováno, že Čech není.

alenat ( 2. května 2014 11:39 )

Moc Vám to sluší, pane Okamuro! Je hezké vidět, že i politici jsou normální lidi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa