Nečasova luxusní dáma Nagyová: Dostala i stříbrnou lišku za čtvrt milionu!

Jana Nečasová si prý v minulosti potrpěla na cenné dárečky. Údajně dostala i stříbrnou lišku za čtvrt milionu (vlevo ilustrační foto)  (Autor: Foto Blesk - Ladislav Křivan, Profimedia.cz)
Autor: simao, poe - 
27. února 2014
15:32

Jana Nečasová (dříve Nagyová) si podle všeho potrpěla na luxusní dárky - ovšem nejen na kabelky, šperky a perly. V bytě téhle módemanky prý policie našla při zátahu i luxusní oblečení a doplňky - třeba kabát ze stříbrné lišky za čtvrt miliónu. Že má Nečasová styl, pak ukázala i u včerejšího výslechu, kdy si vyšla ve fialovém kabátku. A ženská ruka je cítit i na vizáži expremiéra Nečase.

Jako ze škatulky dorazili včera na policejní služebnu v Praze manželé Petr a Jana Nečasovi (oba 49). Blonďatá domina tam měla osvětlit, kterak pracovala se zprávami tajných služeb a komu je předávala. Zda třeba nešlo o lidi od lobbisty Rittiga... Na policii se pár zdržel asi hodinu. Poté beze slova odešel. Nečasová se rozhodla využít práva nevypovídat.

Během toho se však propírá, co všechno Nečasová dostávala za dárky od lidí, když šéfovala kanceláři předsedy vlády. Návštěvy totiž údajně nepřicházely s prázdnou - Nečasová měla přijímat nejrůznější "pozornosti".

Liška pro Nagyovou: Od koho?

Při zátahu v domě a kanceláři královsky placené státní úřednice se pak našly i luxusní kousky oblečení, třeba stříbrná liška za čtvrt miliónu, píše dnešní Právo. Šlo o další z dárků? Hodnota všech prezentů je přitom více než 10 milionů, uvedla již dříve MF Dnes a zdroj obeznámený s vyšetřováním listu prozradil: "Nyní se snažíme od cenností získat účty, abychom věděli, kdo a za kolik je kupoval..."

Nečasová byla obdarována možná za sjednání přístupu k tehdejšímu premiérovi Nečasovi, svému milenci a současnému manželovi, možná za obsazování dozorčích rad ve státních podnicích, spekuluje Právo. Expremiérova manželka totiž čelí obvinění i v kauze podplácení exposlanců ODS Tluchoře a spol., kteří vyměnili své poslanecké mandáty právě za trafiky.

Po stopách drahých dárků vyrazili proto kriminalisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. A to i do Pařížské ulice v Praze a zlatnictví Cartier. Co zjistili, zatím není jasné.

hejhej ( 1. března 2014 16:36 )

verasum ( 1. března 2014 07:55 )

 Souhlas s diskuzí, tato rádoby dáma patří do slušivých tepláků. A Nečas, to mu nedojde, že stejné metody, co používala tato kačena proti jeho první ženě může v budoucnu použít proti němu. Je schopná jakékoliv křivárny. No přejme mu to pitomcovi...

hejhej ( 28. února 2014 10:53 )

Když vidím ty dva - jak Nečas tahá za ruku tu svoji kobylu slzím smíchy. Ten dopadl - dobře mu tak Vyměnit hezkou, milou manželku za takovou nechutnou krá.vu

rudyptak48 ( 28. února 2014 10:32 )

Mělo by se zvážit, zdy neuzákonit povinné referendum k odsouzení konkrétních a léta se do ztracena táhnoucích soudních případů u známých zlodějů, korupčníků a spolupracujících politiků. Protože korupce je u nás rozrostlá jako chapadla chobotnice, je přítomna všude i v policii a soudních orgánech, vyváznou tito zloději bez trestu, a naopak ještě budou žádat odškodné od státu, což v konečném důsledku zaplatíme my všichni. Na tyto případy by mělo být vypsáno referendum, které by bylo neodvolatelné. Měli bychom oprášit rudé metody komunistů, kteří hlas lidu zneužívali proti svým odpůrcům. Tentokrát by hlas lidu byl obranou proti korupčníkům.

ko.ko.tek ( 28. února 2014 07:39 )

právě Nečas by měl kandidovat na místo " Největšího BLBA v Česku ". Toho dokázala zmanipulovat a rozkopat mu celý život jedna hloupá blondýna.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud