Exministr o ODS: Jsme banda srá*ů! Nečasové dřív lezli do pr..., teď ji vyrazili

Autor: simao, ČTK - 
15. 11. 2013
10:23

"Skoro bych se vsadil, že nejhorlivější byli ti, kdo jí předtím lezli nejvíce do...," komentuje vyhazovat Jany Nečasové (Nagyové) ze strany exministr životního prostředí Pavel Drobil a na účet ODS si pěkně zanadával. Vyšlo přitom najevo, že svůj odchod od modrých nyní zvažuje i Petr Nečas! Vyhazov pro svou manželku považuje za politický útok na bývalého stranického předsedu.

"ODS vyloučila Janu Nečasovou: My jsme fakt banda srá*ů! Skoro bych se vsadil, že nejhorlivější byli ti, kdo jí předtím lezli nejvíce do ...," rozčiluje se exministr Drobil na Facebooku. A dokládá tak, že vyloučení manželky Petra Nečase vyvolalo ve straně spory. Někteří souhlasí, někteří nikoli. A bývalý člen ODS Boris Šťastný vzkazuje: "Ano, jste srá*i." Zuří i sám Petr Nečas. Zvažuje svůj odchod ze strany a mluví o útoku na bývalého předsedu.

"Odvážné straníky bdící nad čistotou naší ideové a programové základny a strážící náš neposkvrněný morální profil, najdeš v každém sdružení. Poznáš je podle toho, že ještě nedávno nebyli schopni z deseti slov dát jednu kloudnou českou větu a o programu ODS věděli pouze tolik, že by z toho něco mohlo kápnout...," pokračuje přitom Drobil v diskuzi. Vyloučení Nečasové se mu pranic nelíbí.

Proč vyhodili Nečasovou? Prý porušila stanovy 

Nebylo přitom tak úplně jasné, proč Nečasovou ze strany vyhodili. Šlo údajně o to, že "neplnila povinnosti člena dle stanov," řekla ČTK oblastní manažerka ODS Prahy 13 Věra Hrzánová. Nečasová prý s modrými přestala komunikovat a nesdělila jim ani změnu osobních údajů - především jména a adresy. Nereagovala údajně ani na výzvy, týkající se řešení situace kolem členství vzhledem k jejímu současnému trestnímu stíhání. Místní sdružení Zličín ji tak vyškrtlo ve středu večer. Nečasová se však proti rozhodnutí může odvolat ke smírčí komisi.

Naštvaný Nečas: Byla vždy loajální!

"Musím říci, že jsem tímto krokem pěti členů místního sdružení ve Zličíně velmi překvapen," okomentoval vyloučení své ženy expremiér Nečas, který zůstává řadovým členem ODS v Rožnově pod Radhoštěm. "Chci jednoznačně říci, že moje žena je nevinná, je obětí politického procesu a má být ctěn princip presumpce nevin," zastal se manželky, která se prý chovala ke straně vždy loajálně a ničím ji nepoškodila. "Byl bych nerad, kdyby to mělo znamenat počátek mého dramatického rozcházení se s ODS, protože toto bych musel považovat za politický útok na bývalého předsedu ODS," naznačil Nečas, že sám zvažuje odchod!

Exministr Pavel Drobil ostře zkritizoval rozhodnutí ODS o vyloučení Jany Nečasové (dříve Nagyové)Exministr Pavel Drobil ostře zkritizoval rozhodnutí ODS o vyloučení Jany Nečasové (dříve Nagyové) | 

Exprimátor Svoboda: Já nic nenařídil

Starosta Prahy 13 David Vodrážka přitom serveru iDnes.cz řekl, že vyloučení dostala buňka za úkol od regionální rady. Pokud by to neudělali, hrozilo by jim prý zrušení. "Absolutně vylučuji, že bych někdy vyhrožoval panu Vodrážkovi tím, že pokud nedojde k vyloučení Jany Nagyové z ODS, dojde ke zrušení oblastního sdružení ODS v Praze 13. Je to nehorázná lež," komentoval taktéž na Facebooku celou situaci šéf pražské ODS Bohuslav Svoboda.

Do Svobody se přitom pořádně zostra pustil v diskuzi právě pod Drobilovým příspěvkem bývalý člen ODS Boris Šťastný. A občanské demokracii vzkázal: "Ano. Jste srá*i. Protože jste podělaní z nejvyššího srá*e všech srá*ů, normalizačního soudruha Bohuslava Svobody a bojíte se ho konečně nakopat do zadku." Svoboda však dnes prozradil, že nebude obhajovat svou funkci šéfa pražské ODS, která je rozdělena na jeho příznivce a odpůrce.

Doporučujeme
kamjdu ( 17. listopadu 2013 15:08 )

Jen ať si je tam nechají i se svým zakladatelem, tato parta je natolik kontaminovaná zlem, že to již nejde nijak očistit. Sešli se na základě Božího zákona stejnorodosti. Chce to, jako když se likviduje stará munice. Myslím, že by ani moc nebouchala, ale spíše ještě hodně zasmrděla a zadýmila, ale již jen v prostoru kde nejsou lidé.

hejhej ( 15. listopadu 2013 16:39 )

tarka1: Obsah trenýrek zvítězil nad myšlením.Chudák

tarka1 ( 15. listopadu 2013 15:58 )

to je zajímavé, že se modrý soudruh Nečas nikdy nepostavil čelem k naprosto nehorázným odměnám své milenky, nejdříve na MPSV, pak na Úřadu vlády. Tento člověk je naprosto prolhaný a bezcharakterní ubožák. Dlouho jsem si myslela, že je to slušný člověk, ale to, co předvedl v posledním roce je hnus.

franckajagrova ( 15. listopadu 2013 15:00 )

Ste banda srááá..čů ! Ale ne až teď - už dáávno !

anice ( 15. listopadu 2013 14:59 )

A není to spíš tak, že se ti lidi prostě přirozeně zlikvidovali sami?... koneckonců do politiky se derou většinou jen svi.ně, případně potenciální svi.ně, které se projeví až časem... Strany se sice můžou zbavit některých konkrétních lidí, ale dřív nebo později "vstanou noví bojovníci, pardon podvodníci"

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa