Jana Nagyová - Nečasová: Vyhazov z ODS!

Jana Nagyová-Nečasová byla vyloučena z klubu ODS!  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: tas, ČTK - 
13. listopadu 2013
20:57

Jana Nagyová - Nečasová byla dnes vyloučena z klubu ODS. Místní sdružení ODS v Praze Zličíně jí po opětovném hlasování vyloučilo kvůli tomu, že s nimi přestala komunikovat.

Jana Nagyová – Nečasová již není členkou klubu ODS. Místní sdružení ODS o tom rozhodlo při dnešním hlasování. To nebylo první, o jejím setrvání hlasovalo již na konci června. V minulosti ji ale jen vyzvali, aby pozastavila své členství ve straně. Nevyloučilo ji kvůli presumpci neviny.

"Mohu potvrdit, že místní sdružení vyloučilo paní Nečasovou, dříve Nagyovou. Z jakých důvodů, to přesně nevím, zkouším se spojit s panem předsedou místního sdružení," řekl iDNES.cz David Vodrážka, starosta Prahy 13.

"Je pravda, že když jsme se s ní pokoušeli spojit a obesílali ji, že nereagovala," dodal Vondrážka.

Nagyová je stíhána kvůli korupci v případu tří bývalých poslanců ODS, kteří se vzdali mandátu a údajně za to přijali místa ve firmách se státní účastí, a kvůli zneužívání Vojenského zpravodajství ke sledování Nečasovy tehdejší manželky Radky. Kvůli kauze padla vláda a Nečas se vzdal funkce předsedy ODS.

salto ( 14. listopadu 2013 08:02 )

Jak říkal Topol - blbec z Horní Dolní to zase rozsvítil. Tak ono jim nevadí, že kradla, zneužívala svoje funkce, že byla placená za to, že dokázala dát nožky do "V" (snad jen panu předsedovi vlády), zkrátka se chovala jako vysokoprevoschoditělstvo, ale protože s nima přestala mluvit, tak ji vyloučili. No to je typická ODS, pakáž bez kouska sebereflexe

zdrclamrdka ( 14. listopadu 2013 07:54 )

Světlá n.Sázavou

jerry ( 14. listopadu 2013 06:43 )

ODS se zbavila jediného schopného člověka ve svých řadách.

starypes ( 14. listopadu 2013 06:41 )

A kdo jí teď bude dřít ?

fotrpjotr ( 14. listopadu 2013 05:30 )

Dřela jako kůň a byla nakonec za to stranicky potrestána.

Zobrazit celou diskusi
Další videa