Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 22°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Lžipolitici z ČSSD na grémiu: Kolegům jsem řekl pravdu, médiím lhal, řekl Tejc!

Lžipolitici z ČSSD si dnes budou vykládat o tom, jaký význam má slovo lež a jak se liší od slova pravda.
Lžipolitici z ČSSD si dnes budou vykládat o tom, jaký význam má slovo lež a jak se liší od slova pravda.  (Autor: Blesk - Ladislav Křivan, ČTK)
Autor: vlb, sch, ČTK - 
31. října 2013
08:04

Aféra okolo návštěvy špiček ČSSD u prezidenta Miloše Zemana na zámku v Lánech má další veselé pokračování. Členové strany se sešli na grémiu a nejspíš to bude pěkně ostrá debata. Už na začátku zaperlil třeba Jeroným Tejc: „Když se mě zeptali kolegové z klubu, odpověděl jsem pravdu, jinou odpověď jsem měl pro média.“

Na grémium se členové ČSSD sjeli už časně ráno. Říká se totiž ráno moudřejší večera, těžko ale říct, jestli zrovna v tomhle případě bude moudřejší než sobotní večer, kdy se konala tolik diskutovaná schůzka s Milošem Zemanem.

Dorazil samozřejmě i Michal Hašek, který před novináři utekl. Zřejmě aby se vyvaroval dalších odpovědí, které by pak musel později upravovat a dále rozvíjet a vysvětlovat.

Kdo ale promluvil, byl Jeroným Tejc. O to to bylo výživnější. „Když se mě zeptali kolegové, odpověděl jsem pravdu, jinou odpověď jsem měl pro média,“ vysvětlil poslanec.

Poslanec Jan Hamáček se dokonce vyjádřil, že by měl odstoupit Michal Hašek. Už dříve uvedl, že je přesvědčen o Haškových lžích.

Sobotka zopakoval, že si neumí představit, že by byl ve vedení strany s lidmi, kteří ho zradili. Snad si s nejužším vedením strany, které se na grémium sjelo, vyříká vše a bez lží.

Vedle vysvětlování schůzky se bude grémium, v němž si Sobotka uchovává většinu, zabývat také tvorbou vyjednávacího týmu.

hejhej ( 1. listopadu 2013 19:56 )

Kolegům jsem řekl ravdu, mediím jsem lhal.Tejc je vůl, ví vůbec, co říká ?

ppadys13 ( 31. října 2013 12:45 )

všichni jsou prohnilí a prolhaní až hrůza.

lynx ( 31. října 2013 10:53 )

Tejci, jestliže lžeš médiím, tak lžeš veřejnosti a tím taky svým voličům. Táhni!

pjotri ( 31. října 2013 10:49 )

takze je nam to jasny obema.. ale furt mu rad tu sanci dam a za 4 roky se uvidi. normalni lidi jdou do politiky urcite hlavne kvuli korytu. viz Ransdorf v europarlamentu. Za sezeni v parlamentu - resp. za podpis na prezencce = 500 euro. dobrej job, ze? Spis si myslim, ze ten, kdo ma dost, nema za potrebi si ku.r.vit charakter v politice dalsim hrabanim pod sebe.. Muze se opravdu pokusit neco zmenit. Asi jsem naivni, ale rad Okamurovi a Babisovi tu sanci dam. Uvidime.

lennne ( 31. října 2013 10:23 )

Tak, tak, jeste z toho Bohus musi vytezit ....pocka az co mu strycek Bakala poradi....jak bylo receno Haska medialne odrovnat....Bakalovo i Babisovo tiskove imperium se snazi a vy jim to zerete.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud