Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Babiš a Bobošíková v televizi: Porvali se kvůli kmotrům!

Bobošíková a Babiš se pohádali v televizi kvůli kmotrům do krve!
Bobošíková a Babiš se pohádali v televizi kvůli kmotrům do krve!  (Autor: archiv Blesku)
Autor: poe - 
22. září 2013
19:35

Kdo čekal poklidnou debatu, spletl se. Ve včerejší Partii na Primě se mezi sebou poštěkali lídři hnutí ANO a bloku Hlavu vzhůru Andrej Babiš (59) a Jana Bobošíková (49).

Důvodem sporu byli mimo jiné »kmotři«. „Shromáždit v jedné partě klausovce, topolánkovce, bémovce, a ještě reprezentanta organizovaného zločinu pana (Tomáše) Hrdličku, pana Borise Šťastného, to je unikátní kousek,“ vpálil Babiš do tváře Bobošíkové.

Ta ale kontrovala: „To jsou naprosté nesmysly, pana Hrdličku jsem v životě neviděla.“ Babišovi pak vmetla do obličeje, že ani jeho hnutí není svaté. Připomněla mu třeba kandidaturu někdejšího komentátora Martina Komárka, ač ten v minulosti o Babišových aktivitách psal kriticky.

Babiš včera na Primě také přiznal, že svého postu v Agrofertu se vzdá jedině tehdy, stane-li se ministrem. Dřív přitom tvrdil, že tak udělá už v momentě, dostane-li se do Sněmovny.

lennne ( 3. října 2013 09:39 )

Koukam, ze c.enzura uz zacala u r.ohovoru s B.abisem neni d.iskuze.....takze je to jasne.

ales.ruzicka ( 27. září 2013 20:26 )

Jedině Okamuru je to slušný člověk

pet44 ( 23. září 2013 22:15 )

Fakt nechápu, proč v takovýchto debatách není raději Tomio Okamura. Proč se tam hádají dvě bandy zlodějů. Proč se tam hádá privatizator, ktery ukradl statni chemicky průmysl s tou která obhajuje ty, ktery ten stát rozkradli. Hádají se je dvě party zlodějů. To je úroveň. Kdo na to má jako koukat? Takže prosím jedna dobrá rada, příště prosím pozvěte Tomio Okamuru. Ten nikdy nic neukradl, jeho program je solidní, líbí se mě filosofie strany, a to prosazení prvků přímé demokracie. Rovněž jsou mě sympatičtí lidé za něj kandidující, kteří jsou skuteční odborníci. Takže já volím Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury a ráda bych ho také viděla v televizních debatách!!

salto ( 23. září 2013 14:16 )

Třeba od ten od Klausů, Vašík

salto ( 23. září 2013 14:14 )

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa