Mluvil jsem s panem nejvyšším, zaznělo v odposleších exšéfa drah Žaludy o trafikách

Petr Žaluda se zpovídá na policii kvůli odposlechům, ve kterých zaznělo domlouvání trafik například pro Petra Tluchoře  (Autor: Archiv Blesku, ČTK)
Autor: sch - 
6. srpna 2013
10:36

Trafiky. Téma číslo jedna v posledních dnech v zákulisí politické scény. Dostali je vlivní politici – rebelující poslanci ODS – výměnou za podporu Nečasovy vlády. Souzeni za to sice nebudou, bez povšimnutí to ale také nezůstane. V odposleších týkajících se právě trafik zaznělo i šéfa už bývalého šéfa Českých drah Petra Žaludy.

Zlatého padáka v hodnotě 12 milionů si teď užívá exšéf Českých drah Petr Žaluda, vrásky mu na čele ale dělá současný výslech na policii. A není to nic milého, týká se to jeho kamaráda Petra Tluchoře a jeho trafiky, o které se podle informací úterního deníku Právo baví s Romanem Bočkem – bývalým náměstkem ministerstev dopravy a zemědělství.

Mluvil jsem s nejvyšším

Podle Bočka mluvil Žaluda s Petrem Tluchořem o dozorčí radě, zazněla tam prý i jména ministra Martina Kuby a expremiéra Petra Nečase. Podle Bočka Žaluda reaguje následovně: „že dneska mluvil s panem nejvyšším (Nečasem) a že se domluvili, že mají pro něj (Tluchoře) něco jiného,“ uvádí Právo.

Podle deníku dál v odposleších a poslaných textových zprávách figurují jména jako jsou třeba ministři Petr Bendl a Pavel Dobeš. Žaluda navíc prý působil na členy dozorčí rady, aby zvolili Bočka členem představenstva.

vasek666 ( 7. srpna 2013 05:57 )

Chovají se jak hovada, myslí si že je republika jejich. Nenažraný prasata.

tomik007 ( 6. srpna 2013 17:08 )

BLESK ZASMATRAL NA DNE ZUMPY ODS

itartas ( 6. srpna 2013 12:30 )

Kdyby byli napíchnuti státní zástupci a soudci, to bychom teprve čuměli, jak nezávislou justici máme. Ale protože to nejsou žádní malí pitomci, tak to mají dobře ošacované panečku.

komentator ( 6. srpna 2013 12:25 )

Profláklej odéesák Tluchoř kromě trafiky za odchod z poslanecké Sněmovny je namočen v serii různých zlodějin, za které musí sedět! Spolu s odéesáckým trafikantem Šnajdrem Tluchoř zařídil dojení Všeobecné zdravotní pojišťovny přes zmanipulovaný projekt IZIP,ve kterém je namočen jeho tchán odéesák Rubáš spolu s odéesáky cabrnochem a Ouzkým! Odéesák Šnajdr byl ředitelem Správní Rady Všeobec. zdravotní pojišťovny a Tluchoř ve vedení dozorčí rady VZP se zasloužili o "ODKLONĚNÍ" 1 a půl miliardy korun z VZP. O Tluchořovi se říká, že mu šel na ruku i Kalousek při zařizování předražených plateb pro firmy provádějící sanace starých ekologických zátěží. Úředníci ministerstva financí ví o řádění Tluchoře. Prý si tluchoře a (možná i Kalouska) již brzy podá policie a státní zastupitelství!

horstfuxteleshop ( 6. srpna 2013 12:16 )

meine liebe tschechische kameraden, my byt rakouskonjemecka firma a informujem tak, aby se vam ten faš bordel co nejdříve rozpadl, moc už k tomu nechybět, takže pro objektifni informace běšte do rudého pravy nebo mlade fronty, pro tšeskou pakáž my se nesnažit, my jí mít v pr.deli, takže ty fažený čtenarž jit rovnou cestou taky do pr.dele, wole, bay,bay

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud