Podívejte se, jak si žije premiér Rusnok. Kde ukrývá manželku, kterou neznají ani sousedé?

Autor: simao - 
24. července 2013
05:00

Jiří Rusnok nedávno pobavil, když na sebe práskl, že žije v "exotickém" manželství, protože je s jednou ženou 24 let. Když se však člověk vydá po stopách jeho manželky, je tahle cesta podobně záhadná, jako třeba donedávna u první dámy Ivany Zemanové! Kdo je Iveta Rusnoková?

V době, kdy se vyjednává o osudu Rusnokova úřednického kabinetu, dojíždí nový premiér pravidelně do Kramářovy vily, kterou vyklidil po aféře Nagyová expremiér Nečas.

Ekonom Rusnok se však nechal slyšet, že se do vily nepřestěhuje, ani kdyby jeho vláda dostala důvěru. Své rodinné zázemí má totiž v luxusním domě v Praze-Vinoři, kde bydlí s manželkou Ivetou.

V místě, kde v roce 2010 kandidoval Rusnok za stranu SPOZ Zemanovci na starostu, se mu paní Iveta se tu stará premiérovi o teplo rodinného krbu. Vystudovala ekonomii, pracovala jako personalistka a následně skončila jako žena v domácnosti. Podle TV Nova ráda zalévá květiny a nemá řidičák, obecně je pak známé, že s manželem mají 3 děti.

Iveta Rusnoková je však podobný typ, jako ještě donedávna Ivana Zemanová. Nebo Radka Nečasová. Neví se, kde přesně pracovala, po boku svého manžela se nevyskytuje.  

Neznají ji Zeman, Špidla, ani sousedé

Rusnok přitom označuje svou manželku za svébytného člověka, kterého však nikde neschovává. Otázkou je, zda ji vůbec představil kdy prezidentovi Zemanovi, od kterého dostal důvěru k vedení vlády. "S paní Rusnokovou se na žádné oficiální akci nesetkal," tvrdí o Zemanovi mluvčí Hradu Hana Burianová.

Podle Novy však Rusnokovu ženu neznají ani její sousedé. To už i Radka Nečasová, exmnaželka expremiéra byla s Nečasem v Lánech, tehdy na návštěvě u Klausových. Nový premiér Rusnok sem však vyrazil o víkendu sám. 

"Není ten typ, že by potřebovala exhibovat v nějakých magazínech. Je to samozřejmě na ní. Já ji schovávat nebudu a neschovávám. Ale rozhodně ji nebudu nikde primárně ukazovat, protože to není součást mé práce," říká Rusnok. Zajímavé však je, že manželku nepředstavil ani premiérovi Špidlovi v době, kdy v jeho vládě dělal ministra průmyslu a obchodu.

gogo ( 24. července 2013 22:46 )

To si můžeš zatím chlapečku myslet Ty. Kterého ještě živí rodiče a moc toho ještě nepamatuje. Pravda je však jiná. Cituji : Podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) se již téměř každý desátý Čech, včetně dětí a důchodců, nachází v pásmu příjmové chudoby, která byla v Česku statistiky vymezena jako příjem kolem sedmi až devíti tisíc hrubého měsíčně na hlavu v dvou- až tříčlenné rodině.Počet těchto lidí se během posledních dvou let kvapem přiblížil k miliónu. Nejpostiženější skupinou jsou matky samoživitelky a mladiství.Jen loni soudy posvětily bezmála milión exekucí, což je dosavadní meziroční rekord. Na jednoho dlužníka často najednou míří i deset řízení.Za deset let, kdy u nás systém soukromých soudních exekutorů existuje, bylo v letech 2001 až 2011 celkem nařízeno přes 4,3 miliónu exekucí. Například jen v registru dlužníků SOLUS, který sdružuje některé velké firmy, figuruje už hodně přes milión neplatičů – fyzických osob. Přes dvacet tisíc dlužníků našlo během čtyř let poslední útočiště v osobním bankrotu, aby kvůli neřešitelným nezajištěným dluhům nepřišli v exekucích alespoň o střechu nad hlavou. Co je ale ještě více alarmující, desítky tisíc dalších se obávají, že nebudou mít brzy jiné řešení, jak ven z dluhů, než žádat soud právě o oddlužení. Konec citátu. Domníváš se chlapče, že všichni tito lidé jsou "neschopní" ?

gogo ( 24. července 2013 21:58 )

Divíte se mu ? Kdo ji neschovává, tomu ji bulvár poplive. Třeba že pije nebo je odporná abstinentka. Nebo má milence, nebo dokonce ani nemá milence. Nebo je marnotratná či je to dokonce skrblík. Dělá dobře Rusnok jak činí. Navíc jeho role není v situaci, kdy si šílená a vzteky až nepříčetná Němcová dělá ambice na předsedkyni vlády. Bůh buď milostiv této zemi !

gogo ( 24. července 2013 21:53 )

Vidím chlapče, že jsi nikdy na pracáku nebyl, že neznáš osudy slušných a pracovitých lidí, kteří ne vlastní vinou, ale vinou těch, kteří likvidují naši zem, se dostali do vážných životních problémů. A mluvit o lidech jako o "odpadu" ?? Kdo pohrdá jinými lidmi, zaslouží si sám pohrdání. Dovolím si chlapče, ač si nejsem jist, zda budeš schopen pochopit smysl citátu, Ti citovat slova anglického renesančního básníka Johna Donneho, které napsal roku 1624: „Žádný člověk není ostrov sám pro sebe; každý je kus nějakého kontinentu, část nějaké pevniny; jestliže moře spláchne hroudu, je Evropa menší, jako by to byl nějaký mys, jako by to byl statek tvých přátel nebo tvůj : smrtí každého člověka je mne méně, neboť jsem část lidstva. A proto se nikdy nedávej ptát, komu zvoní hrana. Zvoní tobě.“ Pochopil jsi alespoň něco ?

mnpv ( 24. července 2013 20:11 )

To je výmluva neschopných a pak ještě, že všichni všechno ukradli.

mnpv ( 24. července 2013 15:23 )

Protože jsou tam lidi nekvalifikovaní a odpad z celé republiky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud