Nečas přiznal vztah s Nagyovou: Plánuje s ní budoucnost!

Autor: INT, lm, sch - 
13. července 2013
13:18

Jana Nagyová. Žena, která až doteď byla v pozadí a příliš se neukazovala. Až teď dostalo jméno jasné obrysy. Je dost možné, že je to větší ryba než sám expremiér Petr Nečas. Právě ona má prsty v rozpadu jeho manželství a dost možná i v rozkladu vlády. Dominu s bičíkem, jak ji ilustrovaly některé informace z kuloárů, si expremiér oblíbil a plánuje s ní budoucnost!

Expremiér Petr Nečas v Právu přiznal, že má vztah s bývalou spolupracovnicí Janou Nagyovou. "Je to pevný vztah a jednoznačně s ním počítám i do budoucnosti. A také za ní jednoznačně stojím," přiznal Nečas navzdory tomu, že právě kvůli bývalé šéfce kabinetu padla celá vláda i jeho manželství.

Sama Nagyová je obviněna z uplácení poslanců a nezákonného sledování lidí. Mezi těmito lidmi je i manželka Radka, se kterou se Nečas rozvádí. Fotky z jejího sledování expremiér viděl, ale prý nevěděl, kdo je pořídil.

Nečas zatím neví, jak se postavit k faktu, že jeho partnerka nechala sledovat vojenskou kontrarozvědkou jeho manželku. "Já nevím, jestli to tak je, a nechci to komentovat, protože je to věcí šetření," přiznal. Nepochybuje ale o tom, že nezákonné sledování je výsledkem "chybného úsudku", spíše než "špatného úmyslu".

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

illis ( 14. července 2013 22:04 )

Tak nevím, zda si Nečas vybral dobře . Nagyová bude hodně sedřená jako kůň oproti sympatické a příjemné paní Radce . To se jim to cukruje z velkých odměn, které jí Nečas tak štědře dával. Vládním nařízením jiným sebral hodně peněz z jejich měsíční mzdy a tady paní "sedřené" je naopak dával plnými hrstmi a to víme jen o jedněch odměnách. Asi by to chtělo na úřadu vlády pořádný audit a to bychom se potom nestačili divit. Když měla paní sedřená v bytečku značkové kabelky, hadříky z Pařížské a ještě stačila nakoupit několik bytů. Na prodavačku z kantýny docela úspěch . No aby ne, když ji pan Nečas tak štědře dotoval a na úkor jiných sedřených v ČR. Škoda čtyři šikovné děti, sympatická manželka a on si rozbije rodinu kvůli takové *****. Už ani nevěřím, jak jsou naši politici vytíženi, Nečas je důkazem toho, co vše se dá za státní peníze stihnout a ještě odklonit desetitisíce do rukou milenky .

bibi-oliver ( 14. července 2013 17:32 )

pořád se jen divím a divím,ale ta s ním musela dělat kousky ?momentálně myslí svým druhým já

gogo ( 14. července 2013 06:53 )

Já vím chlapče, nemáš to lehké. Doufám, že zatím. Ty si skutečně neuvědomuješ zatím svoji trapnost. Snad se to časem poddá, viď ?

1912 ( 14. července 2013 06:18 )

oprava Janouška

1912 ( 14. července 2013 06:17 )

Nečasova lobistka -a je to tady no není se co divit že nepotřeboval Janečka také ty vysoké odměny co do ní nacpal no snad ale na Pankráci tak si musí užít s tou courou

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud