Dcera Zemana se otrkala: Z vládní limuzíny si udělala taxi pro kámoše!

Autor: Jan Exner, mokk - 
5. února 2013
12:22

Být kamarádem dcery prezidenta se vyplatí! Katka Zemanová (19) není žádný bezohledný sobec, aby po párty jela domů s ochrankou a přátele nechala jít pěšky. Přesně takhle se totiž zachovala v sobotu po módní přehlídce, kterou sama moderovala.

Dívka tvrdí, že původně policejní ochranku nechtěla, ale bylo jí vysvětleno, že je to v jejím případě nutné. „Protože já jsem v podstatě vystupovala po boku táty celou dobu kampaně, takže víc jsem ohrožena v podstatě možná já, než maminka,“ vysvětlila v České televizi. „Zvykla jsem si docela rychle,“ dodala. A nelhala!

Do policejní limuzíny Audi A8, kterou obsluhovali »první slečně« přidělení bodyguardi, nastoupili ještě její dva kamarádi. V bezpečí se ostatně museli cítit účastníci módní show, kterou Zemanová uváděla. Ochranka byla totiž po celou dobu stále nablízku.

Co může a co je naopak nevhodné, se koneckonců prezidentova dcera dozví v nejbližších dnech. Tento týden má totiž schůzku s poradci přes etiketu.

Náměstek policejního prezidenta: Do auta si může vzít, koho chce

Má člověk, který je ve státním zájmu, ale také za státní peníze chráněn, vzít k sobě do auta kohokoliv? Na to se Blesk zeptal náměstka policejního prezidenta Tomáš Kužela.

„Záleží na rozhodnutí a vůli chráněné osoby, koho si k sobě do vozidla vezme. Zvykem ale je, že s tím chráněná osoba dopředu seznámí hlavního ochránce,“ odpověděl.

 

ddtx ( 13. února 2013 16:47 )

ale to je v poradku, prece by tady nekdo nechtel aby si prezidentska dcerka z nasich dani jezdila vladni limuzinou a kupovala saty od Matragi. Prezident tim dava narodu jednoznacne najevo co si o nem mysli. No a duchodci ? Ti maji pravo si svobodne a demokraticky vybrat jestli zdechnout na nelecenou nemoc nebo hladem, no verim ze jeste bude sranda

ddtx ( 13. února 2013 16:43 )

no hlavne by se mela naucit chovat

marketakruhlankova ( 10. února 2013 16:20 )

Zdravim. Mezi lidma ted koluje novinka, jak si vydelat na internetu par penez. Je to na - www.CervenaNeboCerna.Chytrak.cz - Ja si takto vydelavam uz pres mesic a nemuzu si to vynachvalit, stejne jako znami, kteri mi to poradili Doporucuji to omrknout rychle, brzy to uz nebude mozne!

olda1 ( 10. února 2013 11:44 )

To je naštěstí jen úsměvnéa nikomu to neškodí. PUČ PROTI VV A BÁRTOVI. Snaha kontrolovat věci, které již nezmění výsledek...politika pro politiku... A kde jsou reálné výsledky pro lidi této země? VŠE se zdražuje ( potraviny), rozkrádání (stavby dálnic, církevní restituce), těží z toho akorát úzké skupiny všehoschopných (exekutoři) a když se proti tomu někdo postaví a zastává se obyčejných lidí, kteří to tady nemůžou zabalit a odjet do Karibiku, tak se vládní kmotři přes KROUPU a MF snaží odstartovat puč proti VV.

elninno ( 8. února 2013 19:51 )

spravne dis,kote,i ja bych si tam vzal treba toho nabalsamovanyho Lenina,a vyspal se s Nadezdou konstantinovnou Krupskou,

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud