Středa 3. březen 2021
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Polojasno 10°C

Místopředseda hubne: Takhle se Škromach potí v posilovně!

Autor: Eva Pospíšilová, mokk - 
25. srpna 2012
05:04

Raz dva, raz dva..Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (55, ČSSD) dává svým nadbytečným kilům zabrat. Tentokrát jej Blesk doprovodil do posilovny, kde objevil i některé netušené svaly.

Už je to téměř měsíc, co se stopadesátikilový politik rozhodl, že se zbaví svého batohu, jak říká svému břichu. A hlásí první úspěch. „Tak pět kilo už je dole,“ chlubil se s úsměvem Blesku, který jej tentokrát doprovodil do posilovny. Tady ho s neznámými přístroji seznámila kamarádka z ČSSD Lenka Kadlecová. A protože sama chodí trápit své tělo, nebyl pro ni problém Škromachovi s cvičením pomoci… „Docela jsem se zapotil a musím říct, že jsem poznal i některé svaly, o kterých jsem zatím neměl ani tušení,“ svěřil se Blesku místopředseda Senátu a po zhruba hodinovém sportovním výkonu se poplácával zejména po stehnech.

Video Blesk byl se Zdeňkem Škromachem v posilovně - Jan Jedlička, Eva Pospíšilová, hudba: Kevin MacLeod

Sportovat a hubnout chce nicméně Škromach i nadále. A co vlastně místopředsedu Senátu vedlo k rozhodnutí zhubnout? Může za to fotka, na níž vyvalil své mohutné tělo v bazénku doma na zahradě a pak si ji dal na svůj facebookový profil.

malamuti ( 27. srpna 2012 17:33 )

Ten má jistě jateční váhu.

hejhej ( 26. srpna 2012 21:31 )

Našim politikům už hrabe.Nejdříve se prezentoval ve "cvičení"břucháč Paroubek a nyní další břuchač Škromach.

quonex ( 26. srpna 2012 18:33 )

Teb blb@ec asi než@re Babišovy dietní kuřecí párky s peřím.. Parlamentní vývařovna dává porce za pár kaček, no nevykrm se jako porážkové pr@se.

quonex ( 26. srpna 2012 18:30 )

Ráth zhubl v nelidské vazbě 7+10 mega.

defakto ( 25. srpna 2012 20:44 )

Stačilo by aby žil z příjmu obyčejných lidí , nebo průměrného důchodu a nadbytečná kila by šla dolů sama !

Zobrazit celou diskusi
Další videa