Exkluzivní průzkum pro deník Blesk: Kalousek by měl jít z vlády pryč

Autor: fab, lmk - 
17. července 2012
07:55

Dva rozhněvaní muži, dvě pravdy! Policejní prezident Petr Lessy a Miroslav Kalousek se obviňují ze lži. Telefonoval ministr financí Lessymu ve snaze ovlivnit citlivou kauzu? Nebo si policejní boss vymýšlí? Agentura SANEP zjišťovala pro Blesk, co si o tomto sporu myslí lidé.

 

Policejní prezident Lessy je ochoten i na detektoru lži dokázat, že mu Miroslav Kalousek třikrát volal kvůli vyšetřování případu Parkanové, obviněné v případu nákupu předražených letadel. A prý mu vyhrožoval! Ministr financí to kategoricky popírá. Nahrávku Lessy nemá a Kalousek říká, že má dva svědky, že s ním do telefonu mluvil nikoliv o Parkanové, ale o policejních autech.

Podle výsledku průzkumu však většina veřejnosti věří Lessyho verzi a má za to, že Kalousek by měl ve vládě skončit. Bleskového průzkumu se zúčastnilo 8639 dotázaných.

pepzed ( 11. srpna 2012 10:26 )

 Jojo chlapče.Tak konečně došlo na tebe.Už abys byl fuč a laskavě vrať co si nakradl jako ti lumpové okolo.Lid je dost naštvanej nejenom na tebe.A laskavě se raději nikde neukazuj nebo ti bude vráceno jak si rozdával.Pepíno.

mathony ( 20. července 2012 08:38 )

už davno dnes už je aji pozdě a až tám nebude to už bude nejhůř

dolfi10 ( 18. července 2012 07:17 )

STYDÍM SE ZA MINISTRA FINANCÍ - přidejte se na http://www.facebook.com/groups/449568801731784/

kobyla1 ( 17. července 2012 23:39 )

I to se může stát - bohužoužel

osinek ( 17. července 2012 20:26 )

Lihoslav Kraďousek a jeho lidi mají nové problémy! Ústavní soud zamítl žádost Kalouskova kamaráda Bartáka, aby bylo zastaveno jeho (Bartákovo) trestní stíhání tykající se korupce při nákupu TATROVEK pro armádu (Barták vydíral americké vlastníky TATRY Kopřivnice a požadoval úplatek 5 milionů dolarů)!! Náměstek ministra obrany Barták připravil rovněž kontrakt o předraženém nákupu technicky nevhodných letadel CASA pro českou armádu! Trapná Parkanka hrála v této zlodějině pouze "druhé housle"! Kalouskův a Topolánkův kámoš Barták byl rovněž u dalších zlodějských obchodů, kdy stát prodělal i kalhoty. Barták připravil miliardové kontrakty o nákupu předražených opancéřovaných terénních vozidel Iveco nebo vozidel Dingo, které proběhly bez řádného VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!! Je velmi pravděpodobné (pravděpodobnost hraničící s jistotou), že kromě nákupu letadel CASA bude Parkanová obviněna spolu s Bartákem z poškozování států i ve výšeuvedených zlodějských kšeftech.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud