Slováci vzkazují: Bátora, Barták a Bárta vás táhnou dolů

Bátora, Barták, Bárta - podle Slováků nám dělají ostudu...
23. 8. 2011
16:01

Bárta, Bátora a Barták. Tři muži s podobnými jmény a podobně divnými příběhy o stavu české společnosti. Tři muži na vlivných pozicích, kteří určují tempo společnosti. Nikoliv tím, že standardy nastavují výš, ale snižují laťku až ke dnu. Pokud by existovaly ratingy i v politice, tak by mohlo Česko dostat BBB- podle jmen dotyčných pánů, kteří vedou českou společnost do příliš spekulativního pásma, napsal dnes slovenský list Sme.

Vít Bárta, český exministr dopravy a neoficiální šéf vládní strany Věci veřejné, pokládal za normální platit členům strany za loajalitu. Hlavně těm, kteří potom měli na politiku stejný názor jako jejich chlebodárce. Dovoloval si, protože měl bezpečnostní agenturu a dost peněz.

Ladislav Bátora je státní úředník, který považuje za normální chovat se jako politik a jiné politiky urážet nebo jim kázat, jak by se měli chovat, například když jde o homosexuály. Úředník se chová tak, že by kvůli němu mohla padnout vláda. Dovoluje si, protože za ním stojí prezident a jeho poradci s podobně normálními názory.

Jaroslav Barták je osoba, která se jako pánové před ním chová celkem normálně a jen omylem je obviněn z týraní a sexuálního obtěžování. Pražský lékař a prezident polikliniky Modřany otevřeně popisuje, že ve vyšší kastě je běžné, že podnikatelé mají asistentky, které jsou zároveň jejich milenkami. A není to nic nemorálního, dodává Barták, který se označil za velmi věřícího muže s velmi tolerantní manželkou. Dovoluje si, protože má mnoho fotografií s vlivnými politiky a policejní vyšetřování, které proti němu vedli, šlo do ztracena, uzavřel deník Sme.

komentator ( 27. srpna 2011 15:51 )

Dodal bych další jména, která táhnou tuto zemi ke dnu:
John, Nečas, Kalousek, ministr školství Dobeš, Topolánek atd!

gatear ( 25. srpna 2011 08:01 )

Kdyby jenom ti tři

vilaamalka ( 24. srpna 2011 11:19 )

Bátora, Barták a Bárta vás táhnou dolů. To je pěkný BLÁBOL z BRATISLAVY.

6010 ( 24. srpna 2011 10:15 )

Vyházet to všechno a nejenom od B.Je to dobytek.

sakra ( 24. srpna 2011 08:57 )

Ještě se zapoměli na Bartáka ministra obrany.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa