Exministr dovádí v divadle: Bendl na scénu!

Autor: Pavlína Kosová - 
10. 7. 2011
05:00

I když se ještě nerozvedl se svojí druhou manželkou Tamarou (47), v Karlových Varech už minulý týden předvedl novou milenku Petru (31). A zkušenosti svůdníka zúročuje poslanec a exministr dopravy Petr Bendl (45) i na divadelních prknech. Každý víkend hraje s dobřichovickými ochotníky a jednou z jeho rolí je proutník Lorenc Pořízek ve Zvonokosech.

„Divadlo je způsob relaxace, navíc jsme dobrá parta,“ vysvětlil Bendl, co ho k ochotnickému divadlu přitáhlo. S dobřichovickým souborem si zahrál třeba už ministra pošt ve hře Já jsem otec Bemle a já matka Žemle či postavu zbrojnoše a císaře v Noci na Karlštejně.

Principál ochotníků Petr Říha poslancovy výkony na scéně chválí. „Myslím, že je to oboustranná spokojenost. Když hraje svůdníka, jde mu všechno dobře,“ zavtipkoval. A narážka to nebyla vůbec nepřípadná – Bendl má za sebou už dvě nevydařená manželství. Zejména to s bohatou podnikatelkou Tamarou plnilo stránky novin. Loni se ale zlatý pár české politiky rozpadl. Majitelka luxusní firmy Carollinum špatně nesla, že manžel opustil vrcholné politické funkce a stáhl se z veřejného života.

Nová Bendlova láska nicméně jako by Tamaře z oka vypadla. Exkluzivní blondýna Petra (34) má sedmiletého syna a zabývá se alternativní psychologií. Třeba jí právě to pomůže zvládnout exministra natolik, že u ní zakotví natrvalo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

bosta ( 5. října 2011 16:53 )

Pokud má tento primitiv být kandidátem na ministra zemědělství,je to konečná ukázka stranického dosazování kádrů.Tento NEZNÁLEK,který si plete NSDAP/nacistickou organizaci/ s ČSSD a tím pádem nezná dějiny-a politik by je měl znát-by měl skončit u LOPATY!!!Volně přeloženo je NSDAP Národně socialistická německá dělnická strana práce.U nás podobná ČSNS.Po válce předsedkyně M.Horáková.Dnes pokus o její obnovu.Je tak blbej,že neví o Horákové v.NSDAP,což asi nesouvisí,ale další důkaz o nehorázné nevědomosti našich politiků.Kam nás mohou zavést?I z jiných důvodů BENDLA do tepláků.OKAMŽITĚ!!!A i ty,kteří tyto primitivy zhodnocují.Jsou to vlastizrádci,kteří národu,i když nevědomě škodí.Jejich tupost ale neomlouvá.

tomik007 ( 10. července 2011 15:13 )

vsechny tyhle krizeniny jsou jenom chamtive a b l b e

ctenar ( 10. července 2011 12:50 )

celá Poslanecká sněmovna i se Senátem by se mohli ukázat jak Bendl v podvazkách

kakadu2 ( 10. července 2011 12:30 )

nám ještě chybělo, bývalý politik jako kašpar. Na druhou stranu za pár let tento pán může hrát svůdníka už jenom jako ochotník. Díky bohu!

husqarnowicz ( 10. července 2011 11:06 )

Nevadí mi, co ten pán dělá ve volném čase, jestli hraje ochotnické divadlo nebo třeba kapesní kulečník sám se sebou Vadí mi jako politik.

Zobrazit celou diskusi
Další videa