Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Paroubková málem zabila člověka: Proč? Podívejte se!

Autor: Květa Kočová, jos, Lorant Bencz - 
3. října 2010
19:01

NEDĚLE 3. 10. - Jen pár osudových vteřin dělilo majitele auta, na jehož střechu v pátek odpoledne "zaparkovala" Zuzana Paroubková (52), od možné smrti. Podívejte se na záběry podobných nehod a hlasujte o tom, jak se vám líbí řidičské umění Zuzany Paroubkové. A také mrkněte na naši animaci, třeba pochopíte, co Paroubková vyváděla.

Podle svědků, kteří nehodu viděli, exmanželka bývalého šéfa sociálních demokratů zdemolovala auto zákazníka benzinky v Praze-Stodůlkách jen deset vteřin poté, co ho opustil!

Obrovskému neštěstí zabránila náhoda a pouhých pár vteřin. „Muž, který stál s autem vedle Paroubkové, odešel z auta jen deset vteřin před nárazem,“ popsal Blesku jeden ze zaměstnanců benzinové pumpy.

Jak se to mohlo Paroubkové "podařit"? Asi nějak takto:

Majitel druhého auta jí vynadal!

„Když na něj paní Paroubková nacouvala, chvíli stál bez dechu a pak jí běžel vynadat. Na můj vkus byl až příliš slušný. To bylo zřejmě tím otřesem. Vždyť mohl být taky mrtvý,“ vylíčil čerpadlář, který si nepřál být jmenován, průběh nehody.

Zaměstnanec pumpy také potvrdil informace Blesku, jak se vůbec mohlo Zuzaně Paroubkové něco podobného podařit. „Vypadalo to, že se paní Paroubková chtěla jenom otočit, pak si to ale zase rozmyslela. Ale pak vyjela na obrubník. Asi místo brzdy šlápla na plyn, a protože má automat a silné auto, vletěla až na vysavač a na střechu toho vozu,“ dodal.

ANKETA: Je Paroubková nejhorší řidičkou?

Přesto, že pořádnou blbost na silnici umí spáchat i muži, internet je plný videomateriálu, který si utahuje zejména z řidičských schopností něžného pohlaví. Našli jsme další fotky, které svědčí o tom, že ženy při couvání a parkování někdy pořádně zazmatkují a ptáme se vás: Je z celé série Paroubková tou nejhorší řidičkou? Nebo si myslíte, že na tomto videu jsou daleko horší případy?

Video  Zuzana Paroubková není se svým kuriozním parkováním sama. Podívejte se na další řidičky...  - Youtube.com
Video se připravuje ...

Pokutu zatím nedostala

Sama Zuzana Paroubková ke své nehodě odmítá cokoli říct. „Nic mi není,“ napsala Paroubková Blesku v pátek a od té doby nezvedá telefon nereaguje na SMS.

Podle policie je Paroubková podezřelá, že se při couvání dostatečně nevěnovala řízení. „Policisté provedli výslech, na místě nedostala blokovou pokutu. Teď máme třicet dní na to, abychom věc prošetřili a předali na správní úřad – tedy na Magistrát města Prahy. Ten rozhodne o sankci,“ řekla Blesku Jana Rösslerová, mluvčí Policie ČR.

pezahr ( 6. října 2010 05:58 )

Je to blbá husa, a navíc odporná vzhledem i chováním, tak jako ten její bývalý hňup. No já být v kůži toho chudáka poškozeného tak jsem už v base a o jednu krávu běhá na světě méně... A ti co se jí zastávají by to měli zažít na vlastní kůži. Vždyť blb za volantem je vlastně nebezpečná a neovladatelná zbraň, nejen Pablbková, ale takových blbů brázdí naše silnice tisíce....

Shelby16 ( 5. října 2010 16:44 )

Chudý a Pracovitý člověk ani tlustej být nemůže, protože musí tvrdě makat na 100% ve špatných podmínkách za nízkou mzdu, mzda je tak nízká, že si nemůže dovolit koupit dostatek potravin, aby se alespoň jednou do sytosti najedl, proto otroci a otrokyně v Česku jsou hubení.

Shelby16 ( 5. října 2010 16:41 )

Tlustí lidé nemám moc lásce, protože mají nadbytek žrádla a většinou lehkou práci a hodně peněz a mívají poručnické až diktátorské manýry vůči pracovitým lidem, kteří na ně dělají. Příměr: Tlustý bohatý kapitalista - 1000 hubených otroků, kteří na něho musí dřít za malou mzdu ! Tlustá bohatá ředitelka hypermarketu - 100 hubených otrokyň prodavaček za minimální mzdy, kteří musí živit tlustou ředitelku a tlusté manažerky ve vedení !

Shelby16 ( 5. října 2010 16:34 )

* s kočárkem

Shelby16 ( 5. října 2010 16:33 )

je Paroubková co si o sobě myslí bůhvíco, když přišla k velkým penězům díky podivným machinacím s pozemkama. Výsledkem je také její silné auto, které evidentně neumí řídit. Příště až sejme maminku s kočárku, tak už jí nebudete tak obhajovat pindu nemakačenskou !

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud