Čtvrtek 21. leden 2021
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír
Oblačno 4°C

Nečas se pustil do ministrů: Jejich intelektuální výkon je nulový!

Podle Nečase nevyvinuli ministři žádnou kreativitu a intelektuální výkon je nulový.  (Autor: Jiří Hadač)
Autor: gib - 
28. srpna 2010
21:19

Premiér Petr Nečas se pustil do svých ministrů. Podle něj totiž zatím nevyvinuli žádnou kreativita a jejich intelektuální výkon je prý nulový. Svoji kritiku však částečně utlumil slovy, že vláda má důvěru teprve tři týdny, a ministři tak budou mít ještě dost času na reformy. Řekl to v rozhovoru pro MF Dnes.

„Žádný z ministrů žádnou reformu nepředložil. Zatím jsou předkládány pouze účetní škrty. Tam nemusíte vyvíjet žádnou kreativitu, žádné přemýšlení…“ řekl Nečas.

Opřel se i do Kalouska

Premiér se opřel i do ministra financí Miroslava Kalouska. Vše začalo tím, že premiér zpochybnil Kalouskův nápad na zavedení tzv. povodňové daně. Kalousek se proti tomu ostře ohradil a označil to za porušení koaliční dohody. Podle premiéra ministr občas rychleji mluví, než myslí. „Možná je to jeden z důvodů, proč si tak rozumí s mým předchůdcem (Mirkem Topolánkem),“ dodal Nečas.

janamala ( 30. srpna 2010 09:26 )

jsem těžce antikomunistka, ale jak se tu tedy žilo za komančů? Opravdu chceš říct, že hůř než teď? Jsem 65 ročník...

janamala ( 30. srpna 2010 09:25 )

no kdybys nevolil blba Paroubka, ale třeba Zemana, bylo by to jistě lepší...ale tento národ buď nedělá nic a nebo fatální chyby.

janamala ( 30. srpna 2010 09:21 )

radan65 ( 30. srpna 2010 08:45 )

kazdy kdo neco ridi se musi umet postarat o kvalitni obsazeni rizenych pozic aby prave intelektualni vykon byl zajisten. neni li tomu tak , beduje prave sam nad sebou a svym vykonem tedy schopnosti ridit rizene namitka vysledkem voleb neobstoji -- nikdo ho nenutil. a volby nevyhrala ani ods , ani topolem a kalouskem splacnuta topka, ani vv.

gogo ( 29. srpna 2010 20:47 )

Přijeď do Ostravy do fronty na pracák a pokus se tam být takto vtipný... Pak by Tě asi ta psychiatrie opravdu neminula... Označuješ jiné za demagogy a sám žádné protiargumenty neuvádíš. Jen zbaběle z anonymity urážíš. To jsi takový "hrdina" ? To Ti to udělá tak dobře ? Tak to je mi Tě líto chlapče...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud